Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Clarity and Colors, All in One
Monitor 24-hour clear and colorful details even in pitch dark night. VIGI Full-Color camera provides maximum 3MP resolutions and ensures colorful monitoring with its large-aperture lens, high-sensitivity sensor, and attached supplemental lights.
Human & Vehicle Classification
Integrated AI chips support advanced algorithms to distinguish humans and vehicles from other objects. You can flexibly customize alarm rules to match your monitoring needs and receive more accurate event notifications.
We keep an eye on your business.
Smart Detection
Backed by AI algorithms, the VIGI camera offers more smart detection. You will receive notifications when someone crosses a boundary, enters an area you've set, obstructs the camera, or removes/abandons objects.
No more silent surveillance.
Built-In Microphone
The VIGI camera features a built-in microphone to record anything going on within a 15-ft radius of the camera. This gives you more detailed monitoring for greater peace of mind.
IK10 Vandal-Proof & IP67 Waterproof
With vandal-resistant, rugged housing and waterproof design, this VIGI dome camera is built tough to withstand vandalism and harsh environments with rain and dust for constant security anywhere and anytime.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | VIGIC230(2.8MM) |
| EAN | 4897098689905 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/ae/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c230/#overview |
| .: Üldised omadused :. | |
| Päeva-/öörežiim | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene & hooneväline |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Ülepea |
| Kujutegur | Dome |
| IK-kood | IK10 |
| Toote värv | White |
| Kinnituse tüüp | Lagi |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| Kaamera | |
| Kaamera kalde kontroll | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Sisseehitatud kõvaketas | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 320 x 240, 352 x 288, 640 x 480 (VGA), 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1280, 2304 x 1296 |
| .: Audio :. | |
| Müravähendus | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Kaamera panoraamimise kontroll | Jah |
| Lens viewing angle, vertical | 57.2 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 57.2° |
| Liikumisulatus | 0 - 360° |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Heledus, Kontrast, Peegel, Värviküllastus, Teravus |
| Tagantvalgustuse kompenseerimine | Jah |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-väljundpinge | 12 |
| Elektritarbimine (max) | 4,7 W |
| Turvalisus | |
| Aktiivne omavoli alarm | Jah |
| Parooli lähtestamine e-posti teel | Jah |
| Peegelrežiim | Jah |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| HTTPS-krüpteerimine | Jah |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Video liikumisandur | Jah |
| Pildisensor | |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Videopakkimise formaadid | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 128.7 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 107.5 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 128.7° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 107.5° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2,8 mm |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Öönägemine | Jah |
| Öönägemise kaugus | 30 m |
| LED-i tüüp | IR |
| LED-valgustite arv | 1 |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12V DC ± 5%, 5.5mm Coaxial Power Plug PoE (802.3af/at, class 0) |
| Voolutarve | 4.7 Watts |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Kaldenurk | 0 - 85° |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Toetatud võrguprotokollid | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Pildi kvaliteet | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksleid kokku | 3 MP |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Video | |
| Video voogesitus | Jah |
| Müravähenduse tehnoloogia | 3D müra vähendamine |
| Digitaalne lai dünaamiline vahemik (DWDR) | Jah |
| Nutikas IR | Jah |
| Esiletõstmise kompensatsioon (HLC) | Jah |
| Privaatsuse kaitse | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 115 mm |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Brutokaal | 0.47 kg |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 115 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 115 × 115 × 86 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 115 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Tarvikud kaasa arvatud | Quick Start Guide, Waterproof Cable Attachments, Mounting Accessories |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00342 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.47 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 12 cm |
| Transpordipakendi laius | 15 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 19 cm |
| Muud andmed | |
| Password protection | Jah |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Number of cameras | 1 |
| IP address filtering | Jah |
| Night vision | Jah |
| Image quality adjustment | Brightness/Contrast/Mirror/Saturation/Sharpness |
| Active tampering alarm | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| LED type | IR |
| HTTPS encryption | Jah |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00342 cubm |
| Product Net Weight | 0.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.47 kg |
| Summary | TP-Link VIGI C230(2.8mm). Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired. Mounting type: Ceiling, Product colour: White, Form factor: Dome. Angle of rotation: 360°, Lens viewing angle, horizontal: 107.5°, Lens viewing angle, vertical: 57.2°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Fixed focal length: 2.8 mm |
| Product colour | White |
| Tilt angle range | 0 - 85 ° |
| IK code | IK10 |
| Camera pan control | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Back Light Compensation (BLC) | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Highlight Compensation (HLC) | Jah |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Privacy masking | Jah |
| Smart IR | Jah |
| Mirror | Jah |
| Password reset via email | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Mounting type | Ceiling |
| Noise reduction | Jah |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720)/1920 x 1080 (HD 1080)/2048 x 1280/2304 x 1296/320 x 240/352 x 288/640 x 480 (VGA)/704 x 576 |
| Video compression formats | H.264/H.264+/H.265/H.265+ |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Connectivity Technology | Wired |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Focal Length | 2.8mm |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating temperature range | -30–60 °C |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Pan range | 0 - 360 ° |
| Pixel Resolution | 3 Mega Pixel |
| Power Options | 12V/PoE |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Total megapixels | 3 MP |
| Video streaming | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||