Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 27.97 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
This cost-effective fixed focal dome offers Lightfinder, Forensic WDR, and OptimizedIR, and ensures excellent image quality under any light conditions. Built on ARTPEC-8, it includes a deep learning processing unit enabling powerful analytics based on deep learning on the edge. Plus, it delivers valuable metadata facilitating fast, easy, and efficient forensic search capabilities. And AXIS Object Analytics offers detection and classification of humans, vehicles, and types of vehicles—all tailored to your specific needs. Featuring audio and I/O connectivity, you can integrate for instance a microphone to extend the value of your system. Furthermore, built-in cybersecurity features safeguard your system.
| Tootja | AXIS |
| Tootekood | 02372-001 |
| EAN | 7331021076556 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.axis.com/products/axis-m3216-lve |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Dome |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash)/MicroSDHC/MicroSDXC |
| Paigaldatud operatiivmälu | 1024 MB |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 73 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 102 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Type 1 Class 3 Typical 4.8 W, max 10.8 W |
| Voolutarve | 4.8 Watts |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 190 ° |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 50 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.791 kg |
| Brutokaal | 1.09 kg |
| Kõrgus | 102 mm |
| Toote kaal | 791 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00602 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.09 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 14 cm |
| Transpordipakendi laius | 20 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 21.5 cm |
| Muud andmed | |
| Progressive scan | Jah |
| Unit Box Width | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Height | 0.14 |
| HTTPS encryption | Jah |
| LED type | IR |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| CnCode | 85258900 |
| Night vision | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| Number of cameras | 1 |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTPSa, HTTP/2, TLSa, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP®, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, SRTP/RTSPS, TCP, UDP, IGMPv1/v2/v3, DHCPv4/v6, ARP, SOCKS, |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Security algorithms | EAP-TLS/HTTPS |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00602 cubm |
| Product Net Weight | 0.791 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.09 kg |
| Summary | Axis M3216-LVE. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Dome. Minimum illumination: 0.16 lx, Angle of rotation: 190°, Lens viewing angle, horizontal: 102°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7"). Fixed focal length: 2.9 mm, Closest focusing distance: 1 m |
| Product colour | White |
| Tilt angle range | -10 - 80 ° |
| IK code | IK10 |
| Privacy masking | Jah |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 4.8 W |
| PTZ control | Jah |
| Fog proof | Jah |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Day/night mode | Jah |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Microphone in | Jah |
| Minimum aperture number | 2 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | PoE |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Camera shutter speed | 1/50000 - 1/5 s |
| Closest focusing distance | 1 m |
| Connectivity Technology | Wired |
| Diameter | 149 mm |
| Electronic Shutter Speed | 1/50000 s to 1/5 s |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 2.9 mm |
| Flash Memory | 8192 MB |
| Focal Length | 2.9 mm |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Plastic/Polycarbonate (PC) |
| Minimum Illumination | 0.16 lx |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 100 % |
| Operating temperature range | -40 to 50 °C |
| Optical sensor size | 1/2.7 " |
| Pan range | 0 - 190 ° |
| Pixel Resolution | 4 Mega Pixel |
| Power Options | PoE |
| Resolution | 4 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7" |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Video streaming | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||