Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
P5D-5F-PV
5+5MP Outdoor Wi-Fi Dual-Lens Pan & Tilt Camera, for outdoor or indoor use.
The Picoo Dual Series, which is under the Dahua Wireless series, consists of cameras equipped with both fixed lens and PT lens. This unique combination allows for simultaneous live monitoring of two areas, providing coverage from multiple angles. Leveraging its dual lenses, the camera performs smart detection using advanced functions like AI human and vehicle detection, effectively minimizing false alarms. Additionally, with the assistance of the PT lens, the camera has the capability to automatically track moving targets. The camera also triggers sound and light alarms upon detecting an intrusion, promptly sending notifications to the mobile client to ensure you remain up to date regardless of your location. These cameras are widely utilized in small-scale scenes such as shops and restaurants.
Field of view: 95°(Fixed) + 49°(PT), IR / white LED illumination distance: up to 50 m, power supply and mounting accessories included
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | P5D-5F-PV-0280B/0600B |
| EAN | 6939554935695 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/NEW-Channel/Outdoor-Camera/Picoo-Series/P5D-5F-PV |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Dome |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2.6 W |
| Toide | |
| Toitenõuded | 2 VDC |
| Voolutarve | 2.6 Watts |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | –20 °C to +50 °C °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.585 kg |
| Brutokaal | 0.97 kg |
| Laius | 159.4 mm |
| Sügavus | 119.1 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 159.4 × 119.1 × 210 mm |
| Toote kaal | 585 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005957 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.97 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 23 cm |
| Transpordipakendi laius | 18.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 14 cm |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.585 kg |
| Night vision | Jah |
| LED type | IR/White |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.185 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Calculated Volume | 0.007042 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.07 kg |
| Product colour | Black/White |
| Number of effective pixels (H x V) | 2880 (H) × 1620 (V) pixels |
| Camera pan control | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Number of sensors | 2 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Vehicle detection |
| Flip & mirror | Jah |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Sensor type | CMOS |
| Video formats supported | H.265 |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Effective pixels | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 6 mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor/PTZ |
| Operating relative humidity (H-H) | ≤95% % |
| Optical sensor size | 1/3" " |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Voice Codecs | G.711a |
| Wireless connections | Bluetooth/WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||