Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Sealed, maintenance free, lead-acid ACUMAX batteries with a 6 - 9 years designed lifetime are made in AGM technology - electrolyte is absorbed in highly porous fiber glass separators placed between the plates. They use a gas recombination cycle which prevents electrolyte loss and allows the batteries to be used in rooms without forced ventilation, that are occupied by people. One-way, self-regulating pressure relief valves prevent the case from blowing up, by preventing excessive buildup of pressure in the cells.
| Tootja | EMU |
| Tootekood | AM12-12 |
| EAN | 5902367801786 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Tootja koduleht | https://www.emu.com.pl/en/product/am12-12/ |
| Muud näitajad | |
| Maximum discharge current | 180 A |
| Product colour | Black |
| Summary | EMU Electronic AM 12-12. Battery technology: VRLA AGM, Battery voltage: 12 V, Battery capacity: 12 Ah. Weight: 3.75 kg, Width: 98 mm, Height: 101 mm |
| Unit Calculated Weight | 3.75 kg |
| Product Net Weight | 3.6 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001425 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85068080 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Akutehnoloogia | VRLA AGM |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001425 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 3.75 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 9.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Netokaal | 3.6 kg |
| Brutokaal | 3.75 kg |
| Laius | 98 mm |
| Sügavus | 151 mm |
| Kõrgus | 101 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 150x100x95+6mm |
| Toote kaal | 3750 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 98 x 151 x 101 mm |
| Aku mahutavus | 12 Ah |
| Battery life | 9 year(s) |
| Battery voltage | 12 V |
| Mudeli originaalnimi | AM 12-12 |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Voltage | 12 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
