Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.69 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Game with the Best
6 incredible cores for those who just want to game.
The Fastest in the Game1
Get the high-speed gaming performance of the world’s best desktop processor.
AMD StoreMI Technology
A fast and easy way to expand and accelerate the storage in a desktop PC with an AMD Ryzen™ processor.
AMD Ryzen™ Master Utility
The Simple and Powerful Overclocking Utility for AMD Ryzen™ processors.§
AMD Ryzen™ VR-Ready Premium
For the best possible VR experiences, AMD offers select Ryzen™ VR-Ready Premium processors.
Testing by AMD performance labs as of 9/2/2020 based on the average FPS of 40 PC games at 1920x1080 with the High image quality preset using an AMD Ryzen™ 9 5900X processor vs. Core i9-10900K. Results may vary. R5K-002
§There are many exciting opportunities available from our retailers. Please click on the offer to visit the retailer website for more information. AMD is not responsible for the contents of these ads, including any typographical or photographic errors. Price and specifications are subject to change without notice and may vary from what is listed on the vendor website. Additional terms and conditions may apply.
| Tootja | AMD |
| Tootekood | 100-100000065BOX |
| EAN | 730143312042 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori koodnimetus | Vermeer |
| Protsessori sagedus | 3700 MHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | SAM4 |
| Protsessori mudel | 5600X |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 32 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85423190 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Memory types supported by processor | DDR4-SDRAM |
| PCI Express slots version | 4.0 |
| Non-ECC | Jah |
| Market segment | Desktop |
| Processor manufacturer | AMD |
| CPU application | Desktop |
| Processor base frequency | 3.7 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001276 cubm |
| Product Net Weight | 0.032 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.43 kg |
| Summary | AMD Ryzen 5 5600X. Processor family: AMD Ryzen™ 5, Processor socket: Socket AM4, Processor lithography: 7 nm. Memory types supported by processor: DDR4-SDRAM, Memory clock speeds supported by processor: 3200 MHz. Market segment: Desktop |
| Harmonized System (HS) code | 85423119 |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Ei |
| On-board graphics card model | Not available |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ei |
| Component for | PC |
| Cooler included | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Tootja koduleht | https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-5-5600x#product-specs |
| Voolutarve | 65 Watts |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001276 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.43 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7 cm |
| Transpordipakendi laius | 13.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 13.5 cm |
| Pakendi tüüp | BOX |
| Netokaal | 0.032 kg |
| Brutokaal | 0.43 kg |
| Mudeli number | 5600X |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4600 MHz |
| Vahemälu | 32MB |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.6 GHz |
| Taktsagedus | 3200 MHz |
| Integrated Graphics | Ei |
| Memory clock speeds supported by processor | 3200 MHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Processor lithography | 7 nm |
| Processor Socket | Socket AM4 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
