Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.75 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Eaton 5E Gen2 delivers efficient, affordable power protection for critical applications in both residential and professional settings.
Power protection
Eaton 5E Gen2 UPS protects application and data against power loss.
Double-boost Automatic Voltage Regulation (AVR) technology regulates grid fluctuations (under and overvoltage) to save battery power in the event of power outage.
A wide product range covers the power requirements of many IT devices.
Auto-restart function enables the UPS to restart automatically when mains power recovers after a total battery discharge.
Easy integration
Eaton 5E Gen2 implements national outlet formats (FR, DIN/IT, BS and IEC) to make application connection and protection easy.
Fanless design up to 1200VA ensures silent operation in residential settings.
Compact housing makes it easy to integrate in home or office.
Easily manage your UPS from your PC (on USB models):
Integrates automatically with Windows / MacOS / Linux power management for safe system shutdown.
Analyse energy usage and manage UPS parameters with Eaton UPS Companion software.
Peace of mind
A leading manufacturer you can trust with decades of experience and high quality standards: CE-ertified by an external agency (TUV) according to latest international safety standards.
Know you can depend on batteries round the clock:
5E Gen2 batteries are permanently recharged (even when off).
UPS can start without mains (cold start).
Automatic battery test and battery replacement alarm.
Ensure peace of mind thanks to a two-year warranty.
| Tootja | EATON |
| Tootekood | 5E2200UI |
| EAN | 3553340704376 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.eaton.com/content/dam/eaton/products/backup-power-ups-surge-it-power-distribution/backup-power-ups/eaton_5e_ups/eaton-5e-ups---emea/eaton-dpq-5egen2-ups-datasheet-en-gb.pdf |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Asendusaku |
| Automaatne taaskäivitumine | Jah |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Müratase | 25 dB |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Tower |
| Kujutegur | Tower |
| Toote värv | Black |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Külmstart | Jah |
| Automaatne akutest | Jah |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2,2 kVA |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundvõimsus | 1200 W |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Alapinge |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Compliance certificates | Low Voltage Directive (LVD)/RoHS/WEEE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Low Voltage Directive (LVD), RoHS, WEEE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 9,8 kg |
| Laius | 133 mm |
| Netokaal | 9.8 kg |
| Brutokaal | 11.8 kg |
| Laius | 133 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 330 x 180 x 133mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Toote kaal | 9800 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.036225 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 11.8 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 31.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 25 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 46 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Muud andmed | |
| Product colour | Black |
| Unit Calculated Volume | 0.036225 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85044095 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.46 |
| Unit Box Height | 0.315 |
| Audible alarm modes | Battery replacement |
| Automatic battery test | Jah |
| Auto-restart | Jah |
| Audible alarm(s) | Jah |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Summary | Eaton 5E Gen2 2200 USB. UPS topology: Line-Interactive, Output power capacity: 2.2 kVA, Output power: 1200 W. AC outlet types: C13 coupler, AC outlets quantity: 6 AC outlet(s). Form factor: Tower, Product colour: Black, Control type: Buttons. Compliance certificates: Low Voltage Directive (LVD), RoHS, WEEE, Certification: EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr. Width: 133 mm, Depth: 180 mm, Height: 330 mm |
| Product Net Weight | 9.8 kg |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Unit Calculated Weight | 11.8 kg |
| Control type | Buttons |
| Power protection features | Over voltage/Under voltage |
| Power source type | AC |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Certification | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Cold start | Jah |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| On/Off | YES |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output power | 1200 W |
| Output power capacity | 2.2 kVA |
| Output power capacity, VA | 2200 VA |
| Output power capacity, W | 1200 Watts |
| Output power connector type | IEC 320 C13 |
| Phase | 1phase |
| Topology | LineInteractive |
| USB | 1 |
| Wave form type | Pure sinewave |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||