Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 13.79 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Lindy 43333. Kaabli pikkus: 10 m. Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Toote värv: Must
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 43333 |
| EAN | 4002888433334 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lindy.co.uk/cables-adapters-c1/usb-c449/10m-usb-3-2-gen-1-dp-1-4-type-c-hybrid-cable-p14200 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pistmik 2 | USB C |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Pistiku korpuse materjal | Plast |
| AWG-juhtme läbimõõt | 21 |
| Kaabli läbimõõt | 6,5 mm |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mudeli originaalnimi | 10m USB 3.2 Gen 1 and DP 1.4 Type C Hybrid Cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 65 mm |
| Pakendi kaal | 900 g |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Summary | Lindy 10m USB 3.2 Gen 1 and DP 1.4 Type C Hybrid Cable. Cable length: 10 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.92 kg |
| Product Net Weight | 0.85 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003602 cubm |
| Unit Box Width | 0.245 |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 21 |
| Connector housing material | Plastic |
| Connector shielding | Jah |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 6.5 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Connectors | USB Type C Male/USB Type C Male |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package width | 240 mm |
| Toote kaal | 760 g |
| Toote kaal | 760 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||