Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Lindy 43158. Kaabli pikkus: 8 m. Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimaalne andmeedastuskiirus: 5 Gbit/s, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Must
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 43158 |
| EAN | 4002888431583 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lindy.co.uk/usb-c4/8m-usb-3-0-active-extension-pro-p7312 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Kaabli pikkus | 8 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 8 m |
| .: Võimsus :. | |
| Võimsustähis | 2.5/0.7mm DC |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pistmiku materjal | Nikkel |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pistmik 2 | USB A |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Funktsioonid | |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kontaktmaterjal | Messing |
| Nominaalne sumbumine | 0.064MHz - 0.08dB 0.256MHz - 0.11dB 0.512MHz - 0.13dB 0.772MHz - 0.15dB 1.0MHz - 0.20dB 4MHz - 0.39dB 8MHz - 0.57dB 12MHz - 0.67dB 24MHz - 0.95dB 48MHz - 1.35dB 96MHz - 1.90dB 200MHz - 3.20dB 400MHz - 5.80dB |
| Painderaadius (min) | 3,6 cm |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Pistiku korpuse materjal | Plast |
| Edastusmeedium | Keerdpaarjuhe |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/24/20 |
| Kaabli läbimõõt | 7 mm |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Mudeli originaalnimi | 8m USB 3.0 Active Extension Pro |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 200 mm |
| Pakendi kaal | 900 g |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector housing material | Plastic |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 20 x 80 x 13 mm |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector material | Nickel |
| AWG wire size | 24/24/20 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 15 x 49 x 8 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Summary | Lindy 8m USB 3.0 Active Extension Pro. Cable length: 8 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximum data transfer rate: 5 Gbit/s, Connector contacts plating: Gold, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.78 kg |
| Product Net Weight | 0.75 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003131 cubm |
| Unit Box Height | 0.065 |
| Power note | 2.5/0.7mm DC |
| Connector shielding | Jah |
| Connector shield material | Aluminium |
| Unit Box Width | 0.205 |
| Unit Box Length | 0.235 |
| Contact material | Brass |
| USB/Lightning cable type | USB to USB |
| Transmission Medium | Twisted pair |
| Bend radius (min) | 36 mm |
| Conductor material | Tinned copper |
| Nominal attenuation | 0.064MHz - 0.08dB 0.256MHz - 0.11dB 0.512MHz - 0.13dB 0.772MHz - 0.15dB 1.0MHz - 0.20dB 4MHz - 0.39dB 8MHz - 0.57dB 12MHz - 0.67dB 24MHz - 0.95dB 48MHz - 1.35dB 96MHz - 1.90dB 200MHz - 3.20dB 400MHz - 5.80dB |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Cable diameter | 7 mm |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Connectors | USB Type A Male/USB Type A Female |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package width | 240 mm |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 15 x 49 x 8 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 20 x 80 x 13 mm |
| Toote kaal | 750 g |
| Toote kaal | 750 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||