Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TRANSFER A FULL-LENGTH MOVIE IN LESS THAN 40 SECONDS
The SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive combines faster data speeds and generous capacity in a compact, stylish package. Spend less time waiting and transfer files to the drive up to ten times faster than with a standard USB 2.0 drive. With storage capacities up to 256GB, the drive can accommodate your bulkiest media files and documents.
MOVE FILES QUICKLY WITH FASTER TRANSFER SPEEDS
With transfer speeds of up to 100MB/s the SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive reduces the time you'll spend waiting for files to move from the flash drive to your computer. Enabled for USB 3.0, this fast drive lets you transfer and store large files up to ten times faster than USB 2.0 drives.
HIGH-CAPACITY DRIVE ACCOMMODATES LARGE FILES
Offered in capacities up to 256GB the SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive can hold all your favorite media and important documents, including high-resolution photos, MP3s, movies, presentations, and graphic files.
STYLISH, PORTABLE DESIGN
With its sleek black design, the SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive is as stylish as it is practical. This compact and portable drive can easily travel with you in a pocket or handbag.
SANDISK SECUREACCESS™ SOFTWARE KEEPS FILES PRIVATE
The SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive includes SanDisk SecureAccess software, which lets you set up a password-protected private folder on your drive. Your files will be secured with 128-bit AES encryption to help keep them confidential, even when sharing the drive with others.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ48-032G-U46B |
| EAN | 619659157920 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | SDCZ48-032G-U46B |
| Kujutegur | Slide |
| Toote värv | Blue |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 32 GB |
| Mälumaht | 32GB |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 56.8 mm |
| Sügavus | 21.3 mm |
| Kõrgus | 10.8 mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0002062 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1.3 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.3 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.4 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85235110 |
| Password protection | Ei |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra |
| Unit Box Height | 0.013 |
| Unit Box Length | 0.154 |
| Unit Box Width | 0.103 |
| Units per Shipping Box | 250 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001734 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.024 kg |
| Summary | SanDisk Ultra 32GB USB 3.0. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 100 MB/s. Form factor: Slide, Product colour: Blue |
| Product colour | Blue |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-usb |
| Mõõtmed (l x s x k) | 56.8 x 21.3 x 10.8 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SanDisk Ultra 32GB (SDCZ48-032G-U46B) |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
