Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
NECESSITY MEETS DESIRE
Combine the necessity for a convenient way to store and move your data with your desire for a protective, elegant device. The all-metal Ultra Luxe™ USB 3.1 Gen 1 flash drive delivers fast transfer speeds up to 150MB/s. Spend less time waiting by transferring a full-length movie to drive in less than 30 seconds. And with up to 256GB of space, its durable cast metal design holds all your important content in beautiful form. The Ultra Luxe™ flash drive has SanDisk SecureAccess® password protection software3 built in, includes a cloud backup offer for Flashback™6 to access your files online even if your drive is lost or left behind, and comes with a 5-year limited warranty for added peace of mind.
ENDURING STYLE
An all-metal design combines durability with a practical form to provide an elegant way to help keep your most important files safe and close by.
USB 3.1 GEN 1 SPEEDS
Transfer speeds up to 150MB/s let you quickly back up your content so you can be ready to go in no time. Transfer a full-length movie to drive in less than 30 seconds.
UP TO 256GB OF CAPACITY
Up to 256GB of capacity gives you enough space to always keep your most important content close by.
PASSWORD PROTECTION
Built-in SanDisk SecureAccess® password protection software provides a dependable way to help keep your content safe.
EASY FILE RECOVERY
RescuePRO® Deluxe file recovery software helps you restore files, even if they’re accidentally lost or deleted.
AUTOMATICALLY BACKUP FILES ONLINE WITH FLASHBACK
Flashback™ automatically creates a copy of the files on your USB drive online so you can access them even if your drive is lost or left behind.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ74-032G-G46 |
| EAN | 619659172510 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 32 GB |
| Mälumaht | 32GB |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 15.8 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 5.72 mm |
| Netokaal | 0.009 kg |
| Toote kaal | 7.5 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001627 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85235110 |
| Password protection | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| Flash drive features | Encryption |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra Luxe |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 7.92E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.009 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.021 kg |
| Summary | SanDisk Ultra Luxe. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 150 MB/s. Form factor: Capless. Password protection. Weight: 7.5 g. Product colour: Silver |
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-luxe |
| Mõõtmed (l x s x k) | 5.72 x 15.80 x 40.00 мм |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Software Included | RescuePRO Deluxe - програма для відновлення файлів |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
