Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SPEED MEETS STYLE
The SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 flash drive moves your files fast. Spend less time waiting to transfer files and enjoy high-speed USB 3.0 performance of up to 150MB/s1. Its durable and sleek metal casing is tough enough to handle knocks with style. And, with password protection, you can rest assured that your private files stay private2. Store your files in style with the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive.
FLY THROUGH FILE TRANSFERS
Experience high-speed USB 3.0 performance of up to 150MB/s1 with the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive. Transfer files faster than standard USB 2.0 drives.
STYLISH AND TOUGH
With a durable metal case, the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive is both sleek and ready to handle unexpected knocks.
PASSWORD-PROTECT YOUR FILES
Share your movies or music, but rest assured that private files can stay private. Easy-to-use password protection lets you limit who sees certain files.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ73-064G-G46B |
| EAN | 619659163051 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Blue/ Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 64 GB |
| Mälumaht | 64GB |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 13.21 mm |
| Sügavus | 42.42 mm |
| Kõrgus | 6.6 mm |
| Netokaal | 0.005 kg |
| Brutokaal | 0.016 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001627 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 10.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 1 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.016 kg |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 350 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra Flair |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001265 cubm |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Summary | SanDisk Ultra Flair. Capacity: 64 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 150 MB/s. Form factor: Capless, Product colour: Blue, Silver |
| Product colour | Blue,Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://www.sandisk.in/home/usb-flash/ultra-flair |
| Mõõtmed (l x s x k) | 42.42 x 13.21 x 6.60 мм |
| USB 3.0 | 1 |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SDCZ73-064G-G46B |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
