Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.77 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Add Space, Fast. Just Plug It In.
The simple way to add extra, high-speed storage to your device! The SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive delivers performance that lets you move a full-length movie up to 15x faster than with standard USB 2.0 drives.1 Plus, thanks to its compact, streamlined design, you can plug it in and leave it in.
Compact plug-and-stay design
This compact flash drive is designed as plug-and-stay storage for laptops, tablets, TVs, gaming consoles, car audio systems, and more. Plug it in, and you’ve got instant storage that’s always on board!
High-speed USB 3.1 performance
Transfer files quickly with 130MB/s read speed. With write speeds up to 15x faster than standard USB 2.0 drives,1 you can move a full-length movie to the drive in less than 30 seconds.
SanDisk SecureAccess software helps protect your privacy
Create a private folder on your drive with SanDisk SecureAccess software.2 This 128-bit AES encryption software makes it easy to password-protect critical files. Drag and drop files into the vault, and they'll be encrypted.
Easy file recovery with RescuePRO Deluxe software
The drive comes with a RescuePRO Deluxe data recovery software download offer.4 This software makes it easy to recover files that have been accidentally deleted (download required).
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ430-512G-G46 |
| EAN | 619659179328 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Mälumaht | 512GB |
| Lugemise kiirus | 130 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 60 MBytes/sec |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 29.8 mm |
| Sügavus | 14.3 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Netokaal | 0.004 kg |
| Brutokaal | 0.012 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 3.101e-005 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 0.2 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.2 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.2 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.012 kg |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Password protection | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Flash drive features | Encryption |
| Flash drive series | Ultra Fit |
| USB 3.2 | 1 |
| Unit Box Height | 0.002 |
| Unit Box Length | 0.152 |
| Unit Box Width | 0.102 |
| Unit Calculated Volume | 9.856E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.004 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.014 kg |
| Summary | SanDisk Ultra Fit. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 130 MB/s. Form factor: Capless. Password protection. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://shop.westerndigital.com/en-gb/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-fit-usb-3-1#SDCZ430-512G-G46 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 29.8 x 14.3 x 5 мм |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Plastic |
| Mudel | SDCZ430-512G-G46 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
