Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SanDisk Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46)
SPEED MEETS STYLE
The SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 flash drive moves your files fast. Spend less time waiting to transfer files and enjoy high-speed USB 3.0 performance of up to 150MB/s1. Its durable and sleek metal casing is tough enough to handle knocks with style. And, with password protection, you can rest assured that your private files stay private. Store your files in style with the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive.
FLY THROUGH FILE TRANSFERS
Experience high-speed USB 3.0 performance of up to 150MB/s with the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive. Transfer files faster than standard USB 2.0 drives.
STYLISH AND TOUGH
With a durable metal case, the SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive is both sleek and ready to handle unexpected knocks.
PASSWORD-PROTECT YOUR FILES
Share your movies or music, but rest assured that private files can stay private. Easy-to-use password protection lets you limit who sees certain files.
WARRANTY
The SanDisk Ultra Flair USB 3.0 Flash Drive is backed by a five-year limited warranty
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ73-256G-G46 |
| EAN | 619659154189 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Black / Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 256 GB |
| Mälumaht | 256GB |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 13.21 mm |
| Sügavus | 42.42 mm |
| Kõrgus | 6.6 mm |
| Netokaal | 0.005 kg |
| Brutokaal | 0.016 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.00015 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.016 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Product colour | Black,Silver |
| Summary | SanDisk Ultra Flair. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 150 MB/s. Form factor: Capless, Product colour: Black, Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.019 kg |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001276 cubm |
| Units per Shipping Box | 350 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Flash drive series | Ultra Flair |
| Tootja koduleht | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-flair |
| Mõõtmed (l x s x k) | 13.21 x 42.42 x 6.60 мм |
| USB 3.0 | 1 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Metal |
| Mudel | SanDisk Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46) |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
