Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.36 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive combines faster data speeds and generous capacity in a compact, stylish package. Spend less time waiting and transfer files to the drive up to ten times faster than with a standard USB 2.0 drive.
Move files quickly with faster transfer speeds
With transfer speeds of up to 100MB/s the SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive reduces the time you'll spend waiting for files to move from the flash drive to your computer. Enabled for USB 3.0, this fast drive lets you transfer and store large files up to ten times faster than USB 2.0 drives.
Stylish, portable design
With its sleek black design, the SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive is as stylish as it is practical. This compact and portable drive can easily travel with you in a pocket or handbag.
SanDisk SecureAccess™ software keeps files private
The SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive includes SanDisk SecureAccess software, which lets you set up a password-protected private folder on your drive. Your files will be secured with 128-bit AES encryption to help keep them confidential, even when sharing the drive with others.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ48-512G-G46 |
| EAN | 619659179397 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slide |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Mälumaht | 512GB |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22.1 mm |
| Sügavus | 10.67 mm |
| Kõrgus | 7.87 mm |
| Netokaal | 0.008 kg |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0002062 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1.3 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.3 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.4 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.103 |
| Password protection | Jah |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra |
| Unit Box Height | 0.013 |
| Unit Box Length | 0.154 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.000127 cubm |
| Product Net Weight | 0.008 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.021 kg |
| Summary | SanDisk Ultra. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 100 MB/s. Form factor: Slide. Password protection. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://shop.westerndigital.com/en-gb/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-usb-3-0 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 10.67mm x 22.1mm x 7.87mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
