Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
3MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Cube Network Camera
Series Overview
The Cube Series, which is under the Dahua Wireless series, are cameras that are not only easy to install and operate, but also perform outstandingly and are cost-effective. They capture sharp, detailed images of scenes in high definition and offer powerful functions including AI human and pet detection, privacy mode, and two-way talk. Information is synchronously sent to your phone to keep you up-to-date. These cameras are widely used in small and medium-sized settings such as small-sized retail stores.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | C3A |
| EAN | 6923172579683 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/bd/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/Indoor-Camera/Cube-Series/C3A |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cube |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 55 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1.49 W |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 117 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 99 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 5 VDC, 1 A |
| Voolutarve | 1.49 Watts |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 180 ° |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | DH-C3A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.095 kg |
| Brutokaal | 0.27 kg |
| Laius | 68 mm |
| Sügavus | 31.9 mm |
| Kõrgus | 119.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Φ68 mm × 31.9 mm × 119.2 mm |
| Toote kaal | 95 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00112 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.27 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8 cm |
| Transpordipakendi laius | 8 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17.5 cm |
| Muud andmed | |
| Privacy protection | Jah |
| Placement supported | Indoor |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| LED type | IR |
| DC output current | 1 A |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 36 |
| Unit Calculated Volume | 0.001388 cubm |
| Product Net Weight | 0.095 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.3 kg |
| Summary | Dahua Technology DH-C3A. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Desk/Wall, Product colour: Black, White, Form factor: Cube. Angle of rotation: 180°, Lens viewing angle, horizontal: 99°, Lens viewing angle, vertical: 55°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3.2 mm (1 / 3.2"). Night vision distance: 10 m, LED type: IR |
| Product colour | Black/White |
| Tilt angle range | -10 - 70 ° |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Camera shutter type | Electronic |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 2304 x 1296/640 x 360 |
| Video compression formats | H.265 |
| Bit rate | H.265: 80 kbps-4096 kbps |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Cube |
| Camera shutter speed | 1/3 - 1/100000 s |
| Certification | CE |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Effective pixels | 2304 (H) × 1296 (V) |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Plastic |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel |
| Night vision distance | 10 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +45 °C |
| Optical sensor size | 1/3.2 " |
| Pan range | 0 - 360 ° |
| Pixel Resolution | 3 Mega Pixel |
| Power Options | 5V |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3.2" CMOS |
| Total megapixels | 3 MP |
| Voice Codecs | G.711a |
| Wireless connections | WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||