Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Cube Series, which is under the Dahua Wireless series, are cameras that are not only easy to install and operate, but also perform outstandingly and are cost-effective. They capture sharp, detailed images of scenes in high definition and offer powerful functions including AI human and pet detection, privacy mode, and two-way talk. Information is synchronously sent to your phone to keep you up-to-date. These cameras are widely used in small and medium-sized settings such as small-sized retail stores.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | C5A |
| EAN | 6923172580559 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/Indoor-Camera/Cube-Series/C5A |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cube |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 A-law |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Toide | |
| Toitenõuded | 5 VDC, 1 A |
| Voolutarve | 1.65 Watts |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | DH-C5A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.095 kg |
| Brutokaal | 0.28 kg |
| Sügavus | 31.9 mm |
| Kõrgus | 119.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Φ68 mm × 31.9 mm × 119.2 mm |
| Toote kaal | 95 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00112 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.28 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 8 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 8 cm |
| Muud andmed | |
| Summary | Dahua Technology DH-C5A. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Desk, Product colour: Black, White, Form factor: Cube. Tilt angle range: -10 - 70°, Pan range: 0 - 360°, Camera shutter speed: 1/3–1/100000. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7"). Night vision distance: 10 m |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 1 A |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.08 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00112 cubm |
| Product Net Weight | 0.095 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.28 kg |
| Product colour | Black/White |
| Tilt angle range | -10 - 70 ° |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) (panoramic camera) | Jah |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| Motion sensor | Jah |
| Night vision | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Placement supported | Indoor |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| Minimum aperture number | 2 |
| Mounting type | Desk |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Video formats supported | H.265 |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Cube |
| Camera shutter speed | 1/3-1/100000 s |
| Certification | CE |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Diameter | 68 mm |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel |
| Night vision distance | 10 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +45 °C |
| Optical sensor size | 1/2.7 " |
| Pan range | 0 - 360 ° |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Power Options | 5V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Wireless connections | WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||