Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Hero Dual Series, part of the Dahua Wireless series, has both fixed and PT lenses, allowing for simultaneous live monitoring of two areas with just one camera for multi-angle coverage. Both lenses offer AI human & pet detection, which significantly reduce the occurrence of false alarms. Particularly, the PT lens can identify moving targets and track them automatically. When the camera detects an intruder, it will trigger sound and light alerts and send notifications to the mobile client, keeping you up to date regardless of your location. These cameras are commonly used in such small-scale scenarios as stores and restaurants.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | H3D-3F |
| EAN | 6939554941856 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/NEW-Channel/Indoor-Camera/Hero-Series/H3D-3F |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Spherical |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 A-law |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 43 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2.3 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 94 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 79 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 5 VDC |
| Voolutarve | 2.3 Watts |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.233 kg |
| Brutokaal | 0.45 kg |
| Kõrgus | 125.7 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Φ80.9 mm × 125.7mm |
| Toote kaal | 233 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002047 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.45 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 19.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 10.5 cm |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.195 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.002495 cubm |
| Product Net Weight | 0.233 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.483 kg |
| Summary | Dahua Technology 3+3MP Indoor Wi-Fi Dual-Lens Pan & Tilt Camera. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Spherical. Lens viewing angle, horizontal: 79°, Lens viewing angle, vertical: 43°, Lens viewing angle, diagonal: 94°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3.2 mm (1 / 3.2"). Fixed focal length: 3.6 mm |
| Video motion detection | Jah |
| Placement supported | Indoor |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Abnormal sound detection/Human detection/Pet detection |
| Mounting brackets included | Jah |
| Tilt angle range | -5 - 90 ° |
| LED type | IR |
| Number of lenses | 2 |
| Screws included | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Camera pan control | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC |
| Quick start guide | Jah |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.265 |
| Bit rate | 512 - 4096 kbps |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Diameter | 80.9 mm |
| Effective pixels | 2304 (H) × 1296 (V) |
| Environment | Indoor |
| Fixed focal length | 3.6 mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/PTZ |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +45 °C |
| Optical sensor size | 1/3.2 " |
| Pan range | 0 - 349 ° |
| Pixel Resolution | 3 Mega Pixel |
| Power Options | 5V |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3.2'' CMOS |
| Wireless connections | Bluetooth/WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||