Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Picoo series of small PT cameras raises the bar on performance. After detecting an intrusion, it triggers sound and light alarms, and then instantly relays vital information on the intrusion to the mobile client, keeping you informed no matter where you are. It supports two-way talk, allowing you to communicate with people in front of the camera in real time. It also can record full-color videos and information of key events using Smart Dual Illuminators, effectively reducing light pollution.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | P5B-PV |
| EAN | 6923172563491 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/es/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/Outdoor-Camera/Picoo-Series/P5B-PV |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Spherical |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 40 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1.68 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 93 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 78 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 VDC, 1 A |
| Voolutarve | 1.68 Watts |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.425 kg |
| Brutokaal | 0.804 kg |
| Laius | 138 mm |
| Sügavus | 116 mm |
| Kõrgus | 139 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 116 × 138 × 139 mm |
| Toote kaal | 425 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 24 |
| Pakendi maht | 0.005114 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 19.3 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 37 cm |
| Transpordipakendi laius | 53.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 62 cm |
| Muud andmed | |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Vehicle detection |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 24 |
| Unit Calculated Volume | 0.005114 cubm |
| Product Net Weight | 0.425 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.804 kg |
| Summary | Dahua Technology P5B-PV. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Spherical. Lens viewing angle, horizontal: 78°, Lens viewing angle, vertical: 40°, Lens viewing angle, diagonal: 93°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3"). Night vision distance: 30 m |
| Product colour | White |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Smart IR | Jah |
| Number of lenses | 1 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Camera shutter type | Electronic |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Management software | DMSS |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 2880 x 1620/640 x 360 |
| Video compression formats | H.265 |
| Bit rate | H.265: 80 kbps-4096 kbps |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Camera shutter speed | 1/3 - 1/100000 s |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Effective pixels | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Environment | Outdoor |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Plastic |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor/PTZ |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –20 °C to +50 °C |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Pan range | 0 - 355 ° |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Voice Codecs | G.711a |
| Wireless connections | WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||