Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Ody II. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%), Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri klahvilüliti: Membraaniga klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25011 |
| EAN | 8713439250114 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Ühendus :. | |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Muud näitajad | |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| CnCode | 84716060 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Klaviatuuri klahviprofiil | Madal profiil |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Product colour | Black |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Keyboard battery type | AAA |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Unit Calculated Volume | 0.002455 cubm |
| Units per Shipping Box | 14 |
| Unit Calculated Weight | 0.654 kg |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Summary | Trust Ody II. Keyboard form factor: Full-size (100%), Connectivity technology: Wireless, Device interface: RF Wireless, Keyboard key switch: Membrane, Keyboard layout: QWERTY, Recommended usage: Office. Product colour: Black |
| Silent keys | Jah |
| Vaiksed klahvid | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Vastuvõtja tüüp | Mikro-vastuvõtja |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | Jah |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Multimeediaklahvid | Jah |
| Kiirklahvid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Multimedia keys | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Backlight | Ei |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AAA |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 422 x 136 x 37 mm |
| Klaviatuuri kaal | 473 g |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24332-ody-wireless-keyboard |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Seadme liides | Raadioside |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Tagantvalgustus | Ei |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Packaging content | Keyboard USB micro receiver 2x AAA batteries User guide |
| Power source type | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Hot keys | Jah |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 422 x 136 x 37 mm |
| Keyboard weight | 473 g |
| Mudel | Ody II |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Receiver type | Micro receiver |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||