Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS AI INTELLIGENCE
AI NETWORKING II
AI Networking II combines intelligent technologies to continuously optimize network performance, provide trustworthy and seamless connectivity, and unleash the full speed of WiFi 7*.
ai OVERCLOCKING
Tuning is now faster and smarter than ever before.
AI COOLING II
Balance the thermals and acoustics of any build with a single click.
Performance
OVERCLOCKING
Dynamic OC Switcher
Dynamic OC Switcher maximizes CPU performance by letting you set current and temperature thresholds to automatically switch between a manual overlock for heavy multithreaded workloads and Precision Boost Overdrive for single-threaded tasks. The latest Overclocking Load Guard has an enhanced instantaneous current protection mechanism to prevent users from experiencing system crashes during overclocking.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | ROGCROSSHAIRX870EHERO |
| EAN | 4711387710302 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Kujutegur | ATX |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori pesa | SAM5 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Kiibistik ( Chipset) | AMD X870E |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Taktsagedus | 8000/8200/8600 MHz |
| Mälupesad | 4 |
| Maksimaalne sisemälu | 192 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| .: Audio :. | |
| Intregeeritud helikaart | Realtek ALC4082 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 channels |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | 2.5 Gigabit |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Kõvaketta tugi | |
| SATA | Jah |
| SATA 3.0 | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 4 |
| RAID | SATA 0, 1, 5, 10 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Audio sisend | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Lisad | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Brutokaal | 4.31 kg |
| Netokaal | 3.2 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.01483 cubm |
| Muud näitajad | |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| ATX Power connector (24-pin) | Jah |
| EPS power connector (8-pin) | Jah |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Number of chassis fan connectors | 4 |
| S/PDIF out port | Jah |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Front panel audio connector | Jah |
| CPU fan connector | Jah |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Clear CMOS button | Jah |
| Number of M.2 (M) slots | 5 |
| Drivers included | Jah |
| Number of storage drives supported | 10 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| Supported storage drive interfaces | M.2,SATA III,SlimSAS |
| Processor manufacturer | AMD |
| USB 3.2 | 6 |
| PCI-Express 4.0 16x | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 2 |
| PCI-Express 5.0 16x | 2 |
| Unit Box Height | 0.115 |
| Unit Box Length | 0.375 |
| Unit Box Width | 0.315 |
| CnCode | 84733020 |
| USB4 | 2 |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01483 cubm |
| Product Net Weight | 3.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.31 kg |
| Summary | ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM5, Supported processor sockets: Socket AM5. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 192 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III, SlimSAS, Supported storage drive types: HDD & SSD, RAID levels: 0, 1, 10, 5. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi standards: Wi-Fi 7 (802.11be). Component for: PC, Motherboard form factor: ATX, Motherboard chipset family: AMD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Audio chip | Realtek ALC4082 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 6 |
| Number of HDDs supported | 5 |
| USB4 Gen 2x2 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| 12V power connector | Jah |
| USB 3.2 Gen 2x2 connectors | 2 |
| Component for | PC |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/motherboards/rog-crosshair/rog-crosshair-x870e-hero/ |
| Transpordipakendi kaal | 17.25 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 33.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 38.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 46 cm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Toote kaal | 2546 g |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet/5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| Microphone in | Jah |
| Motherboard chipset | AMD X870E |
| RAID support | Jah |
| Unbuffered memory | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| BIOS memory size | 256 Mbit |
| Mudel | ROG CROSSHAIR X870E HERO |
| Number of memory slots | 4 |
| Optical S/PDIF | 1 |
| Package depth | 312 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package weight | 4265 g |
| Package width | 370 mm |
| Processor Socket | Socket AM5 |
| Raid Levels | 0/1/10/5 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||