Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Elevate your computing experience with GIGABYTE's renowned motherboard series: AORUS, AERO, and GIGABYTE. Featuring innovative designs and advanced features, these boards offer exceptional performance and reliability. Whether you're a gamer, content creator, or professional, our series cater to your needs, ensuring uncompromising quality and cutting-edge
| Tootja | GIGABYTE |
| Tootekood | H610M H V3 DDR4 |
| EAN | 4719331859718 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Emaplaadi kujutegur | micro ATX |
| Kujutegur | Micro-ATX |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel H610 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taktsagedus | 2133/2400/2666/2933/3000/3200 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Depending on CPU |
| .: Audio :. | |
| Intregeeritud helikaart | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 3 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kõvaketta tugi | |
| SATA | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| TPM-ühenduspesa | Header |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 2.0 | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Serial | Jah |
| Lisad | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Brutokaal | 0.753 kg |
| Netokaal | 0.68 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 10 |
| Pakendi maht | 0.004113 cubm |
| Muud näitajad | |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Compatible processor series | Intel® Celeron®/Intel® Core™ i3/Intel® Core™ i5/Intel® Core™ i7/Intel® Core™ i9/Intel® Pentium® Gold |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| ATX Power connector (24-pin) | Jah |
| EPS power connector (8-pin) | Jah |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Front panel audio connector | Jah |
| CPU fan connector | Jah |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Clear CMOS jumper | Jah |
| Clear CMOS button | Jah |
| ACPI version | 5.0 |
| Number of M.2 (M) slots | 1 |
| Number of storage drives supported | 5 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Supported memory module capacities | 12GB/16GB/1GB/2GB/32GB/4GB/8GB |
| Supported storage drive interfaces | M.2,SATA III |
| Processor manufacturer | Intel |
| Serial port headers | 1 |
| System management BIOS (SMBIOS) version | 2.7 |
| RGB LED pin header | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| PCI-Express 4.0 16x | 1 |
| Supported memory clock speed (max) | 3200 MHz |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Width | 0.235 |
| CnCode | 84733020 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.004113 cubm |
| Product Net Weight | 0.68 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.753 kg |
| Summary | GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Motherboard - Supports Intel Core 14th CPUs, 4+1+1 Hybrid Phases Digital VRM, up to 3200MHz DDR4, 1xPCIe 3.0 M.2, GbE LAN, USB 3.2 Gen 1. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1700, Compatible processor series: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,.... Supported memory types: DDR4-SDRAM, Maximum internal memory: 64 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III, Supported storage drive types: HDD & SSD. Graphics card family: Intel, Graphics card: HD Graphics, Maximum resolution: 4096 x 2304 pixels. USB connector type: USB Type-A |
| Product colour | Black |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Graphics card | HD Graphics |
| Graphics card family | Intel |
| Number of HDDs supported | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| PC health monitoring | Fan/Temperature/Voltage/Water cooling |
| Desktop Management Interface (DMI) version | 2.7 |
| 12V power connector | Jah |
| Front panel connector | Jah |
| Lithium weight per battery | 0.07 g |
| Kaasas tarkvara | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Component for | PC |
| Akuelementide arv | 1 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2304 pixels |
| HDCP | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.gigabyte.com/ |
| Transpordipakendi kaal | 7.53 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 26 cm |
| Transpordipakendi laius | 28 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 56.5 cm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Cooling type | Active |
| Country of origin | China |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Headphone outputs | 3 |
| Microphone in | Jah |
| Motherboard chipset | Intel H610 Express |
| Power source type | ATX |
| Unbuffered memory | Jah |
| USB connector type | USB Type-A |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64/Windows 11 x64 |
| Batteries Included | Jah |
| Battery type | CR2032 |
| Battery weight | 3 g |
| BIOS memory size | 128 Mbit |
| Mudel | H610M H V3 DDR4 |
| Number of memory slots | 2 |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package weight | 684 g |
| Package width | 265 mm |
| Processor Socket | LGA 1700 |
| Supported memory clock speeds | 2133/2400/2666/2933/3000/3200 MHz |
| USB 2.0 connectors | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||