Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 23.01 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ROG Maximus Z890 HERO
The ROG Maximus Z890 Hero unleashes the performance of Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) via exclusive AI PC technologies, robust power delivery, optimized thermal management, extensive PCIe® 5.0 support, DDR5 slots and WiFi 7. Meanwhile, angular design elements and Polymo II Lighting accents around the ROG logo deliver a signature aesthetic that elevates system design.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | ROG MAXIMUS Z890 HERO |
| EAN | 4711387747223 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Kujutegur | ATX |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel Z890 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälupesad | 4 |
| Maksimaalne sisemälu | 192 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| .: Audio :. | |
| Intregeeritud helikaart | Realtek ALC4082 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 channels |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | 5 Gigabit |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Kõvaketta tugi | |
| SATA | Jah |
| SATA 3.0 | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 6 |
| RAID | SATA 0, 1, 5, 10 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Audio sisend | 1 |
| USB 2.0 | Jah |
| USB 3.1 | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Brutokaal | 3.42 kg |
| Netokaal | 2.6 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.01486 cubm |
| Muud näitajad | |
| Compatible processor series | Intel Core Ultra (Series 2) |
| BIOS type | UEFI AMI |
| ATX Power connector (24-pin) | Jah |
| EPS power connector (8-pin) | Jah |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Number of chassis fan connectors | 4 |
| S/PDIF out port | Jah |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Front panel audio connector | Jah |
| CPU fan connector | Jah |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Clear CMOS button | Jah |
| Number of M.2 (M) slots | 6 |
| Number of storage drives supported | 10 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Thunderbolt headers | 1 |
| Supported storage drive interfaces | M.2,SATA III |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| PCI-Express 4.0 16x | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI-Express 4.0 1x | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI-Express 5.0 16x | 1 |
| Supported memory clock speed (max) | 8800 MHz |
| Unit Box Height | 0.31 |
| Unit Box Length | 0.37 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 84733020 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01486 cubm |
| Product Net Weight | 2.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.42 kg |
| Summary | ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Compatible processor series: Intel Core Ultra (Series 2). Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 192 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III, Supported storage drive types: HDD & SSD, RAID levels: 0, 1, 5. USB connector type: USB Type-A, USB Type-C. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Product colour | Black |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| On-board graphics card | Ei |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Audio chip | Realtek ALC4082 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| Number of HDDs supported | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| 12V power connector | Jah |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 connectors | 1 |
| Component for | PC |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/motherboards/rog-maximus/rog-maximus-z890-hero/ |
| Transpordipakendi kaal | 13.7 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 34 cm |
| Transpordipakendi laius | 38 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 46 cm |
| Tarvikud kaasa arvatud | Cables: 1 x ARGB RGB extension cable 4 x SATA 6Gb/s cables Additional Cooling Kit: 1 x DDR5 fan holder 1 x Thermal pad for M.2 22110 Miscellaneous: 1 x ASUS WiFi Q-Antenna 1 x Q-connector 1 x M.2 Q-Latch package 3 x M.2 Q-Slide packages 1 x ROG stickers 6 x M.2 rubber packages 1 x ROG thank you card 1 x ROG Bottle Opener Installation Media: 1 x USB drive with utilities and drivers Documentation: 1 x Quick start guide |
| USB 3.0 | Jah |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet/5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Microphone in | Jah |
| Motherboard chipset | Intel Z890 |
| RAID support | Jah |
| Unbuffered memory | Jah |
| USB connector type | USB Type-A/USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| BIOS memory size | 256 Mbit |
| Mudel | ROG MAXIMUS Z890 HERO |
| Number of memory slots | 4 |
| Optical S/PDIF | 1 |
| Package depth | 312 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package width | 370 mm |
| Processor Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Raid Levels | 0/1/5 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB-C | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||