Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust 24657. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 1200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 3, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 24657 |
| EAN | 8713439246575 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomiline disain | Ei |
| .: Toimimine :. | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Nuppude arv | 3 |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.7 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 169 mm |
| Pakendi sügavus | 42 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 128 mm |
| Pakendi kaal | 126 g |
| Toote kaal | 85 g |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Customizable weight | Ei |
| Scrolling directions | Vertical |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Unit Calculated Weight | 0.138 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001038 cubm |
| Summary | Trust 24657. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology: Optical, Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 1200 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Cable. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) kood | 8471607000 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Liikumise resolutsioon | 1200 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kohandatav kaal | Ei |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 121 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24657-wired-mouse |
| Laius | 121 mm |
| Sügavus | 62 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Sügavus | 62 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Country of origin | China |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Ergonomic design | Ei |
| Otstarve | Kontor |
| Päritoluriik | Hiina |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Office |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1200 DPI |
| Package depth | 42 mm |
| Package height | 169 mm |
| Package weight | 126 g |
| Package width | 128 mm |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||