Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 922 Ybar. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 7200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas, AC unified management & maintenance (Fit AP mode): 20 G. Valgustuse värv: Multi. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must, Valge
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 24730 |
| EAN | 8713439247305 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Toimimine :. | |
| Valgustus | Jah |
| Valgustuse värv | Multi |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Edaspidine liikumine, Tagasi (toiming) |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 2.1 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 120 g |
| Muud näitajad | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Hiire liigutamiskiirus | 60 ips |
| Mouse tracking speed | 60 ips |
| AC unified management & maintenance (Fit AP mode) | 20 G |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Acceleration (max) | 20 G |
| Programmeeritavate nuppude arv | 6 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Illumination colour | Multi |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Adjustable polling rate | Jah |
| Product colour | Black,White |
| Summary | Trust GXT 922 Ybar. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 7200 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel, Acceleration (max): 20 G. Illumination colour: Multi. Power source: Cable. Product colour: Black, White |
| Unit Calculated Weight | 0.21 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Calculated Volume | 0.001421 cubm |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Pollimise kiirus | 125,250,500,1000 Hz |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 7200 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kohandatav pollimise kiirus | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 69 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24730-gxt-922w-ybar-gaming-mouse-eco-white |
| Laius | 69 mm |
| Sügavus | 124 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Sügavus | 124 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Otstarve | Mängimine |
| Illumination | Jah |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | GXT 922 YBAR |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 7200 DPI |
| Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||