Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The TS-464eU is powered by Intel® Celeron® N5095 quad-core processor (burst up to 2.9 GHz). The space-efficient short depth design makes it easy to install in small media cabinets or places with a lot of cabling. With expandable storage capacity and feature-rich apps, the TS-464eU surpasses the previous generation.
| Tootja | QNAP |
| Tootekood | TS-464EU-8G |
| EAN | 4711103082034 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.qnap.com/en/product/ts-464eu |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8 GB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Toide | |
| Toitenõuded | 100W |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 4.96 kg |
| Brutokaal | 5.9 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 43.3 × 430 × 292.1mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.06956 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 9 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17 cm |
| Transpordipakendi laius | 62 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 66 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 5.9 kg |
| USB 3.2 | 2 |
| 2.5GbE | 2 |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Width | 0.42 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.06956 cubm |
| Product Net Weight | 4.96 kg |
| NAS features | Ready-to-go |
| 3.5" SATA Hot-swap | 4 |
| Number of drives/bays | 4 |
| Rack 1U | Jah |
| USB 2.0 | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
