Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
9.5x Faster than Standard Hard Drives
With up to 1050MB/s read and 1000MB/s1 write, the SSD delivers significantly faster transfers for better productivity.
Super-fast Backups
Say goodbye to storage woes and hello to seamless, high-speed backups and instant storage expansion.
Enhanced Heat Dissipation
Built-in, double-layer graphite sheets quickly conduct heat, keeping the drive cool, even during heavy usage and blazing-fast transfers.
| Tootja | Lexar |
| Tootekood | LSL300001T-RNBNG |
| EAN | 843367137978 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| SSD series | SL300 |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://americas.lexar.com/product/lexar-sl300-portable-ssd/ |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Lugemise kiirus | 1050 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| WiFi | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 100.6 mm |
| Kõrgus | 10.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 100.6 x 50 x 10.5 mm |
| Toote kaal | 42 g |
| Netokaal | 0.045 kg |
| Brutokaal | 0.128 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 10 |
| Pakendi maht | 0.0007315 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.28 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 38 cm |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black |
| Summary | Lexar LSL300001T-RNBNG. SSD capacity: 1 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Read speed: 1050 MB/s, Write speed: 1000 MB/s. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.128 kg |
| Product Net Weight | 0.045 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007315 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| CnCode | 84717098 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Thunderbolt technology | Ei |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-A |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.7.5 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Mobile operating systems supported | Android 10/Android 10.0/Android 11.0/Android 12.0/Android 13.0/Android 14.0/Android 4.4/Android 5.0/Android 5.1/Android 6.0/Android 7.0/Android 7.1/Android 7.1.2/Android 8.0/Android 8.1/Android 9.0/iOS |
| Protection features | Drop resistant/Dust resistant/Water resistant |
| USB connector | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8 |
| Hardware Encryption | Jah |
| Mudel | LSL300001T-RNBNG |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| USB-C | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
