Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Device is a layer-2 commercial switch. It has a high-performance switching engine and a large buffer memory to ensure smooth video stream transmission. With a plastic and fanless design, the device provides a more cost-effective option for customers. The Device is an unmanaged switch, so it does not need to be configured through web interface, which simplifies installation.
Robust Design
Built to last, the architecture of the switch makes it highly reliable, operating with high-efficiency non-stop.
Plug and Play
Hassle-free, it does not require any configuration. Simply use after it is powered on.
Optimized Performance
All ports can transmit streams at high speeds without delay.
Easy Installation
Both desktop and wall mount installation are supported, making it suitable for a wide variety of scenarios.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | SF1005L |
| EAN | 6923172590404 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/Home/SOHOSwitches/PlasticSwitch/SF1005L |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Desktop |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 1 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 0.1 W |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100M | 5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Brutokaal | 0.17 kg |
| Laius | 86.4 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Toote kaal | 120 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.000732 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.17 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 6.7 cm |
| Transpordipakendi laius | 9.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11.5 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.067 |
| Summary | Dahua Technology PoE DH-SF1005L. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 1 Gbit/s. DC input voltage: 5 V. Power over Ethernet (PoE). Form factor: Desktop |
| Unit Calculated Weight | 0.187 kg |
| Product colour | Light grey |
| Uplink ports quantity | 1 |
| Product Net Weight | 0.12 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000864 cubm |
| Units per Shipping Box | 30 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Cable types supported | Cat5e/Cat6 |
| DC input voltage | 5 V |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Rack mounting | Ei |
| 10G support | Ei |
| LED indicators | Jah |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Forwarding rate | 0.744 Mpps |
| MAC address table | 2000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 952.5 h |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 230 g |
| Package width | 110 mm |
| Packet buffer memory | 0.768 MB |
| Power Source | DC/PoE |
| Primary port count | 5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||