Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
INFINITY MIRROR FAN
A combination of the original UNI FAN SL and AL with a touch of infinity mirror, the SL-Infinity fans glow clear with multi-layer effects from any visible angle.
CENTERED INFINITY MIRROR ARGB
The circular-shaped infinity mirror at the center of the fan is tuned to have multiple layers spaced 0.5mm apart.
SIDE FRAME ARGB
Following the iconic angular lighting style of SL fans, the SL-Infinity fans have 2 thin LED strips on both sides of the fan blade.
ALUMINUM TRIM SURROUNDED INFINITY MIRROR
Surrounding aluminum trims are located on both sides of the frame. The geometric shape of the infinity mirror follows the front ARGB lighting strip in a top and bottom pattern that creates a 3D indented look.
REAR RIM OF LED AROUND THE ALUMINUM LOGO
Inspired by AL fans, there is a bright ARGB rim of light around the LIAN LI logo at the rear.
DAISY CHAIN FAN
A pin-to-pad contact point passes the signal and power through the fan cluster.
| Tootja | Lian Li |
| Tootekood | G99.12SLIN3B.00 |
| EAN | 4718466011732 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Brutokaal | 0.899 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0024 cubm |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Illumination colour | Multi |
| Fan connector | 4-pin |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 122.1 x 25 mm |
| Maximum air pressure | 2.66 mmH2O |
| Fan size group | 120mm |
| Mainboard connection | 4-pin |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| LED connector type | 3-pin |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.0028 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.93 kg |
| Summary | Lian Li Uni Fan SL-INF. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Rotational speed (max): 2100 RPM, Maximum air pressure: 2.66 mmH2O, Bearing type: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Voltage: 12 V. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Suitable location | Computer case |
| Illumination LED | Jah |
| Starting voltage | 6 V |
| LED voltage | 5 V |
| Seadme tüüp | Fan |
| Ventilaatorite arv | 3 |
| Tootja koduleht | https://lian-li.com/product/uni-fan-sl-infinity/ |
| Voolutarve | 5.16 Watts |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kaal | 0.899 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 15 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 16 cm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 120 x 122.1 x 25 |
| Pöörlemiskiirus (max) | 2100 RPM |
| Air Flow | 61.3 cfm |
| Fan current | 0.18 A |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan speed | 0–2100 |
| Fan thickness | 25 mm |
| Maximum airflow | 61.3 cfm |
| Mudel | UNI FAN SL-INF |
| Noise level (high speed) | 29 dB |
| Noise level, max | 29 dB |
| Number of LEDs | 40 |
| Voltage | 12 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
