Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.85 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The UNI FAN SL Wireless series has made another revolutionary breakthrough in making cable management easier and unifying controllers across different devices. The UNI FAN SL Wireless utilizes a 2.4 GHz wireless signal to control its lighting effects and fan speed to further improve your PC building experience.
AVAILABLE IN TWO VARIATIONS
TWO ORIENTATIONS
TWO COLORS
UNI FAN Wireless Series includes both LCD and LED versions. Both are available in black and white, with options for standard and reverse blade configurations meeting the diverse needs of users.
WIRELESS CONTROL, EASY INSTALLATION
The revolutionary 2.4GHz L-wireless controller greatly simplifies the installation experience of UNI FAN SL Wireless Series.
SIMULTANEOUS CONTROL
This powerful controller supports the transmission of 10 channels simultaneously.
Each group of fans occupies one channel, ensuring stable control for multiple groups of fans, all within the installation limits of your standard PC. Plus, it’s fully compatible with the latest Strimer Wireless, allowing you to use the extra channels for other devices.
In the future, the L-Wireless Controller will also be compatible with all LIAN LI wireless devices. With this controller, you can create a stunning and streamlined LIAN LI ecosystem that combines beauty and simplicity!
PERSONALIZED REMIX, STYLE ON DISPLAY
UNI FAN SL Wireless LED and LCD now can be mix-matched into a group, empowering users to unleash their creativity and freely combine them.
DDITIONAL LIGHT STRIP,
ENHANCED VISUAL EXPERIENCE
The UNI FAN SL Wireless series not only shows innovation in functionality but also enhances its visual appeal. Each side of the fan now features an additional light strip, increasing the total number of LEDs to 40. This enables duo-zoned lighting adjustments, delivering a more dynamic and versatile visual experience that truly stands out.
PRACTICAL AND STYLISH LCD SCREEN
Building on the unique design of the UNI FAN TL LCD, the world’s first LCD-integrated fan, the UNI FAN SL Wireless LCD features the same 1.6” LCD screen. With seamless integration into the L-Connect 3 software, users have the flexibility to customize the display to showcase their preferred content, offering a highly personalized experience.
PERFORMANCE DETAIL AT A GLANCE
Monitor the temperature and load of your CPU and GPU, as well as the fan speed, instantly with built-in hardware monitor dashboards on the screen. In a scenario of a cluster of 3 LCD fans, you can simultaneously monitor a variety of data, stay informed and in control of your system.
Preset Animations
L-Connect 3 offers several preset animations. Whether your fans are arranged vertically or horizontally, there are corresponding animation effects available for you to use.
Upload Your Style
Elevate your system’s style by uploading your own personalized MP4 / GIF / JPG / PNG. You can also take advantage of the screen record/screen shot function to make content uploading easier than ever.
BREEZE YOUR SYSTEM
UNI FAN SL Wireless series features FDB bearing, ensuring long-term high-speed operation at a lower noise level. LCD and LED versions can reach fan speeds of up to 1900 RPM and 2100 RPM, respectively.
| Tootja | Lian Li |
| Tootekood | G99.12SLLCD1W3B.00 |
| EAN | 4718466016812 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.2 kg |
| Brutokaal | 0.955 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Pakendi maht | 0.002808 cubm |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Illumination colour | Multi |
| Fan connector | 4-pin |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 124.5 x 28 mm |
| Maximum air pressure | 2.4 mmH2O |
| Fan size group | 120mm |
| Mainboard connection | 4-pin |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002808 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.955 kg |
| Summary | Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Maximum air pressure: 2.4 mmH2O, Bearing type: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Voltage: 5 - 12 V. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Suitable location | Computer case |
| Illumination LED | Jah |
| Fan controller | Jah |
| Seadme tüüp | Fan |
| Ventilaatorite arv | 3 fan(s) |
| Tootja koduleht | https://lian-li.com/product/uni-fan-sl-wireless/?cn-reloaded=1 |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kaal | 0.955 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 13.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 13 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 16 cm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 120×124.5x28mm |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2.64 W |
| Air Flow | 50.08 cfm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan speed | 0,350~1900 RPM |
| Fan speed (max) | 1900 RPM |
| Fan speed (min) | 350 RPM |
| Material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Maximum airflow | 50.08 cfm |
| Mudel | UNI FAN SL Wireless LCD 120 |
| Noise level (high speed) | 29.5 dB |
| Noise level, max | 29.5 dB |
| Rated Voltage | 40 V |
| Voltage | 5 - 12 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
