Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The SanDisk Ultra Slider USB Type-C Flash Drive delivers speedy, simple storage for your USB Type-C devices. With a minimal, yet durable plastic design, rapid read speeds of up to 400MB/s2 (128GB1 - 1TB1 models only), and a convenient keyring hole, you’ll have on-the-go storage for your on-the-go life.
Content at your fingertips
The versatile USB Type-C connector lets you easily store more, access more, and transfer more across USB Type-C phones, tablets, and computers.
More space for your file library
From vacation videos to work presentations and everything in between, with up to 1TB1 of expansive storage capacity, you get more space to save what’s important to you.
The speed you need
Store faster, access faster, and transfer faster. The SanDisk Ultra Slider delivers impressively fast read speeds of up to 400MB/s2 (128GB1 - 1TB1 models only) so you can keep moving.
Durability you can count on
A smooth retracting connector helps avoid wear and tear so the drive can last longer and go farther.
Clip it and go
Use the convenient keyring hole to easily clip your SanDisk Ultra Slider USB Type-C™ Flash Drive to your keys, bag, and more so it goes where you go.
More security. More peace of mind
Take control of your personal data with our data recovery software.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ480-032G-G46 |
| EAN | 619659207380 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slide |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 32 GB |
| Mälumaht | 32GB |
| Lugemise kiirus | 200 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 9 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Netokaal | 0.0065 kg |
| Toote kaal | 6.5 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001216 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 50 |
| Transpordipakendi kõrgus | 16.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 33.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 1.01 kg |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black |
| Summary | SanDisk SDCZ480-032G-G46. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 200 MB/s. Form factor: Slide. Weight: 6.5 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.023 kg |
| Product Net Weight | 0.0065 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001795 cubm |
| Units per Shipping Box | 250 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Flash drive series | Ultra Slider |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible operating systems | USB Type-C devices (phones, laptops, and tablets), iOS 10.0.2+, Android 11+, macOS v.12+, Windows 10+ |
| Tootja koduleht | https://shop.sandisk.com/en-ca/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-slider-usb-type-c?sku=SDCZ480-032G-G46 |
| Device interface | USB Type-C |
| Mudel | SDCZ480-032G-G46 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
