Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.56 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
DEEBOT N20
| Tootja | Ecovacs |
| Tootekood | DEEBOT N20 |
| EAN | 6970135032709 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.ecovacs.com |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 65 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 45 W |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 5 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 5.95 kg |
| Brutokaal | 6.01 kg |
| Laius | 353 mm |
| Sügavus | 351 mm |
| Kõrgus | 96 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 51 x 12.4 x 39.5 cm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.02518 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.95 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 12.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 39.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 51 cm |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Product colour | White |
| Summary | Ecovacs DEEBOT N20. Dust container type: Bagless, Product colour: White, Shape: Round. Dust capacity (total): 0.4 L, Noise level: 65 dB, Water tank capacity: 0.22 L. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 5200 mAh, Runtime: 300 min. Height: 96 mm, Width: 353 mm, Depth: 351 mm |
| Unit Calculated Weight | 6.01 kg |
| Product Net Weight | 5.95 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.02518 cubm |
| Vacuum | 8 kPa |
| Robot vacuum cleaner features | Wet/dry cleaning |
| Remotely operated | Jah |
| Charging station | Jah |
| Dust bin capacity | 0.4 l |
| Threshold climbing (max) | 20 mm |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Width | 0.395 |
| Base station functions | Charging |
| Obstacle detection | Jah |
| Wet mopping | Jah |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Dust container type | Bagless |
| Navigation type | TrueMapping 2.0 |
| Remote control | Jah |
| Battery voltage | 14.8 V |
| Charging time | 6.5 h |
| Dust capacity (total) | 0.4 L |
| Runtime | 300 min |
| Shape | Round |
| Water tank capacity | 0.22 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||