Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 23.71 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Vacuum & mop robot (black) with upgraded All-in-One OMNI station: PowerBoost Charging, Hot Water Soak Washing, Dual Cleaning Solutions, OZMO Roller 2.0, Blast Technology, TruEdge 3.0 Extreme Edge Cleaning, Agent YIKO, TruePass Adaptive 4WD Climbing System, AIVI 3D 3.0 OMNI-Approach Technology,
| Tootja | Ecovacs |
| Tootekood | DEEBOT X11 PRO OMNI |
| EAN | 6970135037728 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.ecovacs.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 62.9 dB |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 1 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 110 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 351 mm |
| Sügavus | 353 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Toote kaal | 5400 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Unit Box Width | 0.38 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.08803 cubm |
| Unit Calculated Weight | 18.7 kg |
| Product colour | Black |
| Total weight | 14130 g |
| Base station dimensions (W x D x H) | 459 x 338 x 533 mm |
| Bumper guard | Jah |
| Base station functions | Charging,Purification |
| Wet mopping | Jah |
| Mop included | Jah |
| Unit Box Length | 0.565 |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Unit Box Height | 0.41 |
| Threshold climbing (max) | 10 mm |
| Remotely operated | Jah |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Power cord included | Jah |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Country of origin | China |
| Dust container type | Bagless |
| HEPA filtration system | Ei |
| Integrated sensors | Laser |
| Navigation type | AIVI 3D 3.0,D-ToF lidar,TruEdge 3D |
| Rechargeable | Jah |
| Washable filter | Jah |
| Battery voltage | 20 V |
| Charging time | 3 h |
| Dust capacity (total) | 0.22 L |
| Package depth | 560 mm |
| Package height | 408 mm |
| Package weight | 18060 g |
| Package width | 380 mm |
| Runtime | 206 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 19500 Pa |
| Timer | Jah |
| Water tank capacity | 0.11 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||