Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
BE9300 Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCIe Adapter
Supercharge Your Desktop with Wi-Fi 7
BE9300 Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCIe Adapter
Unrivaled Wi-Fi 7 Technology
Wi-Fi 7 unlocks the full potential of the 6 GHz band, doubling the last generation's bandwidth. TBE550E delivers astonishing wireless speeds and flexible bandwidth combine, facilitating instant multi-stream media playback. Install, connect, and enjoy astonishing wireless speeds.
Maximized Coverage with Flexible Antenna Placement
Archer TBE550E has two multi-directional and high-performance antennas with a magnetized base. Place the antenna base anywhere on your desktop to find the optimal location for signal reception.
Intuitive Wi-Fi Status via Immersive Lighting
With captivating LED lighting effects, the base of Archer TBE550E not only offers an intuitive display of network status but also allows for effortless customization through its responsive touch switch.
Reliable Bluetooth 5.4
Bluetooth 5.4 Building upon the high-speed and wide-range capabilities of its predecessor, the updated Bluetooth 5.4 offers enhanced reliability and security, ensuring seamless interoperability with game controllers, headphones, keyboards, and more.
Refined Security
The latest Wi-Fi security protocol, WPA3, brings new capabilities to improve cybersecurity. More secure encryption in Wi-Fi password safety and enhanced protection against brute-force attacks combine to safeguard your home Wi-Fi.
Fast Installation via USB Drive
Easily set up your Archer TBE550E using the included USB drive—even without network connection. Experience a straightforward and user-friendly installation process.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ARCHER TBE550E |
| EAN | 4895252507836 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless networking card |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/home-networking/pci-adapter/archer-tbe550e/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Vastuvõtja tundlikkus | 6 GHz: 11ax HE20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT320 MCS13: -44dBm; 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT160 MCS13: -48dBm; 2.4 GHz: 11n HT20 MSC0: -95 dBm; 11be EHT40 MSC13: -56dBm |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Komponent | PC |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetoothi versioon | Bluetooth 5.4 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 9300 Mbit/s |
| Hostiliides | PCI Express |
| Liides | WLAN / Bluetooth |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Liides | WLAN / Bluetooth |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi laineala | 6GHz, 5GHz, 2.4GHz |
| GPS-i tulemuslikkus | |
| Antenn | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Saatevõimsus | 24 dBm |
| Andmeedastuskiirus | 5760 Mbps |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | PCI Express |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 95,2 mm |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Brutokaal | 0.61 kg |
| Laius | 95.2 mm |
| Sügavus | 120.8 mm |
| Kõrgus | 21.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 95.2 ×120.8 ×21.5 mm |
| Sügavus | 120,8 mm |
| Kõrgus | 21,5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0022 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.61 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 22 cm |
| Transpordipakendi laius | 4 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 25 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC/CE/IC/NCC/JRF/VCCI/BSMI |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.4 kg |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Wi-Fi 7 | Jah |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0022 cubm |
| Receiver sensitivity | 6 GHz: 11ax HE20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT320 MCS13: -44dBm; 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT160 MCS13: -48dBm; 2.4 GHz: 11n HT20 MSC0: -95 dBm; 11be EHT40 MSC13: -56dBm |
| Antenna | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11be/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Quick installation guide | Jah |
| Unit Calculated Weight | 0.61 kg |
| Summary | TP-Link Archer BE9300 Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCIe Adapter. Internal. Connectivity technology: Wireless, Host interface: PCI Express, Interface: WLAN / Bluetooth. Maximum data transfer rate: 9300 Mbit/s, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi band: Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz). Product colour: Black |
| Security algorithms | WPA/WPA2/WPA2-PSK/WPA3/WPA-PSK |
| Product colour | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Internal | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Certification | FCC/CE/IC/NCC/JRF/VCCI/BSMI |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Maximum data transfer rate | 9300 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||