Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Elevate your computing experience with GIGABYTE's renowned motherboard series: AORUS, AERO, and GIGABYTE. Featuring innovative designs and advanced features, these boards offer exceptional performance and reliability. Whether you're a gamer, content creator, or professional, our series cater to your needs, ensuring uncompromising quality and cutting-edge
| Tootja | GIGABYTE |
| Tootekood | H610M K V2 |
| EAN | 4719331860134 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Emaplaadi kujutegur | micro ATX |
| Kujutegur | Micro-ATX |
| Laius | 226 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel H610 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Taktsagedus | 4400/4800/5200/5600 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Depending on CPU |
| .: Audio :. | |
| Intregeeritud helikaart | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 3 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kõvaketta tugi | |
| SATA | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| TPM-ühenduspesa | Header |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 2.0 | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Muud näitajad | |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Compatible processor series | Intel Core/Intel Core i3 12th Gen/Intel Core i3 13th Gen/Intel Core i3 14th Gen/Intel Core i5 12th Gen/Intel Core i5 13th Gen/Intel Core i5 14th Gen/Intel Core i7 12th Gen/Intel Core i7 13th Gen/Intel Core i7 14th Gen/Intel Core i9 12th Gen/Intel® Celeron® |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| ATX Power connector (24-pin) | Jah |
| EPS power connector (8-pin) | Jah |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Front panel audio connector | Jah |
| CPU fan connector | Jah |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Clear CMOS jumper | Jah |
| ACPI version | 5.0 |
| Number of M.2 (M) slots | 1 |
| Line-in | Jah |
| Number of storage drives supported | 3 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Supported storage drive interfaces | M.2,PCI Express 3.0,SATA III |
| Screws included | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| System management BIOS (SMBIOS) version | 2.7 |
| USB 3.2 | Jah |
| PCI-Express 4.0 16x | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Supported memory clock speed (max) | 5600 MHz |
| Unit Box Height | 0.053 |
| Unit Box Length | 0.268 |
| Unit Box Width | 0.236 |
| CnCode | 84733020 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Maximum internal memory per slot | 64 GB |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.004194 cubm |
| Product Net Weight | 0.68 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.715 kg |
| Summary | GIGABYTE H610M K V2 Motherboard - Intel Core 14th CPUs, up to 5600MHz DDR5, 1xPCIe 3.0 M.2, 1GbE LAN, USB 3.2 Gen 1. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1700, Compatible processor series: Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel.... Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 128 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, PCI Express 3.0, SATA III, Supported storage drive types: HDD & SSD. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, LAN controller: Realtek RTL8111H |
| Product colour | Dark brown |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Number of HDDs supported | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| PC health monitoring | Fan/Temperature/Voltage/Water cooling |
| Desktop Management Interface (DMI) version | 2.7 |
| Front panel connector | Jah |
| Lithium weight per battery | 0.07 g |
| Number of CPU fan connectors | 1 |
| Number of EPS power connectors (8-pin) | 1 |
| 1st M.2 largest key size | 2280 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 3.0 |
| Component for | PC |
| Akuelementide arv | 1 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pixels |
| HDCP | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.gigabyte.com/ |
| Kõrgus | 35 mm |
| Toote kaal | 650 g |
| Cooling type | Passive |
| DirectX version | 12.0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Microphone in | Jah |
| Motherboard chipset | Intel H610 |
| Power source type | ATX |
| Unbuffered memory | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64/Windows 11 x64 |
| Batteries Included | Jah |
| Battery type | CR2032 |
| Battery weight | 3 g |
| BIOS memory size | 128 Mbit |
| DisplayPort | 1 |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Mudel | H610M K V2 DDR5 |
| Number of memory slots | 2 |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package weight | 723 g |
| Package width | 265 mm |
| Processor Socket | LGA 1700 |
| Supported memory clock speeds | 4400/4800/5200/5600 MHz |
| USB 2.0 connectors | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||