2.5GbE connectivity and diverse storage options The DS925+ features built-in 2.5GbE networking and supports both SATA flash drives and HDDs in 2.5"/3.5" internal bays, as well as M.2 NVMe drives via M.2 slots for use as either cache or storage pools
| Tootja | SYNOLOGY |
| Tootekood | DS925+ |
| EAN | 4711174726004 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | NAS |
| Tootja koduleht | https://www.synology.com/en-global/products/DS925+#features |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 20.5 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Fan diameter 2 | 92 mm |
| Jahutuse tüüp | Active |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Processor generation | AMD Ryzen Embedded V1000 Series |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori perekond | Ryzen Embedded |
| Protsessori mudel | V1500B |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen V1500B |
| .: Mälu :. | |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 4 GB |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälupesad | 2 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 2500 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 37.91 W |
| .: Salvestusruum :. | |
| Number of M.2 (M & B) slots | 2 |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 100V to 240V AC |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | DS925+ |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 4 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Power cables quantity | 1 |
| Tarvikud kaasa arvatud | Accessory Pack X 1, AC Power Adapter X 1, AC Power Cord X 1, RJ-45 LAN Cable X 2 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/LAN (RJ-45) |
| Supported file systems | BTRFS/exFAT/ext3/ext4/FAT32/HFS+/NTFS |
| Processor manufacturer | AMD |
| Power supply unit (PSU) capacity | 100 W |
| Hot-swap drive bays | Jah |
| Supported storage drive interfaces | M.2,Serial ATA |
| System log | Ei |
| Browser supported | Chrome,Firefox,Edge,Safari |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Installed storage drive type | Ei |
| Storage drives installed | Ei |
| Wake-on-LAN ready | Jah |
| Multilingual support | Jah |
| Backup features | Cloud/iSCSI LUN |
| Backup function | Jah |
| Device class | Home & Home Office |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Number of storage drives supported | 9 |
| Storage drive interface | M.2,Serial ATA |
| External power adapter | Jah |
| Power supply location | External |
| Supported network protocols | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
| Unit Box Length | 0.285 |
| Power consumption (HDD standby) | 12.33 W |
| Drive bay locking | Jah |
| Snapshot | Jah |
| Storage drive sizes supported | 2.5/3.5/M.2 " |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Summary | Synology DiskStation DS925+. Type: NAS, Device class: Home & Home Office. Processor family: Ryzen Embedded, Processor model: V1500B, Processor frequency: 2.2 GHz. Internal memory: 4 GB, Internal memory type: DDR4. Total installed storage capacity: 0 TB |
| Unit Calculated Weight | 3.99 kg |
| Product Net Weight | 2.26 kg |
| Unit Box Height | 0.262 |
| Unit Box Width | 0.242 |
| Unit Calculated Volume | 0.02182 cubm |
| CnCode | 84717098 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| RAID support | Jah |
| Certification | FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC BIS |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Fan Diameter | 92 mm |
| HDD Tray | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe SSD |
| Maximum RAM supported | 32 GB |
| Maximum supported storage capacity | 180 TB |
| Number of drives/bays | 4 |
| Number of users | 512 user(s) |
| Raid Levels | 0/1/10/5/6/JBOD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| USB-C | 1 |
| Laius | 199 mm |
| Sügavus | 223 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 166 x 199 x 223 mm |
| Toote kaal | 2260 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||