Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
1080p Enhanced Viewing
Record all of life's wonderful moments with the realistic 1080p Full High Definition. Zoom to see the sharp views.
Baby Crying Detection with Advanced Night Vision
Your second eyes and ears
Embedded with advanced night vision and baby crying detection, the Tapo Cam reinforces your baby care around the clock.
Precise Motion Tracking
Keep an Eye on the Action
When motion activity is detected, tracks and follows the subject to keep it within view.
Two-Way Audio
Use crisp two-way audio to communicate with nosy roommates, family, or even mischievous pets.
Protect Your Privacy from the Very Beginning
Privacy Zone
Set customizable block zones to keep certain spaces from being recorded so you never need to worry about personal moments being leaked.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TAPO C201 |
| EAN | 8885020621952 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/home-networking/cloud-camera/tapo-c201/ |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 40.8 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Turvalisus | |
| Siren noise level | 93 dB |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 88.3 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 75.2 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 9V DC Power Adapter |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | Tapo C201 Camera Power Adapter Quick Start Guide Mounting Screws Mounting Template Camera Base Mounting Anchors |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Indoor |
| Reset button | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Motion sensor | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| LED type | IR |
| Number of microphones | 1 |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 0.6 A |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Unit Calculated Volume | 0.003256 cubm |
| Built-in siren | Jah |
| Product colour | Black |
| Summary | TP-Link TAPO C201. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Desk/Wall, Product colour: Black. Lens viewing angle, horizontal: 75.2°, Lens viewing angle, vertical: 40.8°, Lens viewing angle, diagonal: 88.3°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3"). Fixed focal length: 4 mm |
| Unit Calculated Weight | 0.456 kg |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| DC output voltage | 9 |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Power source type | AC,DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported video modes | 1080p |
| Video compression formats | H.264 |
| Zoom capability | Ei |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | Ei |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Environment | Indoor |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| Frame Rate | 30 fps |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Night vision distance | 12 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature range | 0℃~40℃ |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Sensor size | 1/3'' Progressive Scan CMOS Not Starlight Sensor |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Wireless connections | WiFi |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||