Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Active Defense Series Small PT Camera delivers advanced performance and functionality. Upon detecting an intrusion, it promptly activates sound and light alarms, while simultaneously transmitting critical information to your mobile device for instant alerts. The camera also features two-way talk, enabling real-time communication with individuals on the site. Additionally, its Smart Dual Illuminator enhances visibility, allowing the camera to capture clear, full-color videos and images whether day or night, thereby providing reliable evidence of events while minimizing light pollution. Thanks to its 4G network capability, the camera also delivers continuous surveillance, even in areas with limited Wi-Fi access, making it an ideal choice for remote outdoor locations such as farms, ranches and orchards.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | P5AE-PV-4G |
| EAN | 6939554928277 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/NEW-Channel/4G-Camera/Adapter-Powered-Cameras/P5AE-PV-4G |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Turret |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 47.73 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 94.41 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 81.27 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 VDC, 1 A ± 10% |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 180 ° |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 140.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 140.5 mm × Φ111.0 mm |
| Toote kaal | 500 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power Adapter |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Outdoor |
| Reset button | Jah |
| Remotely operated | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Live view | Jah |
| Built-in light | Jah |
| Mounting brackets included | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| LED type | IR/White |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 1 A |
| Alert notification type | Push notification |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.225 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.004731 cubm |
| Product Net Weight | 0.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.76 kg |
| Summary | Dahua Technology 5MP Fixed-focal 4G Pan & Tilt Network Camera. Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: Black, White, Form factor: Turret. Angle of rotation: 180°, Lens viewing angle, horizontal: 81.27°, Lens viewing angle, vertical: 47.73°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Fixed focal length: 4 mm |
| Product colour | Black/White |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Camera pan control | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) (panoramic camera) | Jah |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Intrusion/Tripwire/Vehicle detection |
| Weatherproof | Jah |
| Fixed focus | Jah |
| Privacy protection | Jah |
| PTZ control | Jah |
| Iris | Jah |
| Auto-tracking | Jah |
| SIM card slot | Jah |
| Surge protection voltage | 2 kV |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Camera shutter type | Electronic |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| LED indicators | Jah |
| Management software | DMSS |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Plug and Play | Jah |
| Power source type | DC |
| Protection features | Dustproof/Rain proof/Waterproof/Wind resistant |
| Quick start guide | Jah |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264+/H.264B/H.264H/H.264M/H.265/H.265+/M-JPEG |
| Audio system | 2-way |
| Bit rate | H264: 64 - 8192 kbps H265: 25 - 6400 kbps |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Camera shutter speed | 1/25 - 1/100000 s |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Diameter | 111 mm |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –30 °C to +55 °C |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Pan range | 0 - 345 ° |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Video streaming | Jah |
| Voice Codecs | G.711a/G.711Mu/G.726/PCM |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||