Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.97 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Perfect for on-the-go computing
Boasting powerful AMD Ryzen™ processors, integrated AMD Radeon™ graphics, and an impressive 15.6″ FHD (1920 x 1080) display, the Lenovo V15 Gen 4 laptop is ideal for multitasking on the go. With vast amounts of memory and storage, plus WiFi 6, you can connect anywhere there’s access—so you’re sure to get your work or your studies done with ease. Plus, it features Bluetooth® and a range of ports. While the numeric keypad is perfect for any number crunching, the Service Hot Key provides device details, warranty info, and self-service options with a single click.
Security & privacy keep you in control
With the Lenovo V15 Gen 4, your data and privacy are paramount. As well as Windows 11 security enhancements, there's the Trusted Platform Module (TPM) to encrypt your critical information and even a malware detection to keep cyber threats at bay. Plus, the webcam privacy shutter puts you in complete control of who can see you. What’s more, this device is MIL-SPEC tested to 810H requirements, which means it's designed to run reliably when you need it most. In short, no matter where you’re using this laptop, you can rest easy about getting things done.
Specifications may vary depending upon region / model.
| Tootja | LENOVO |
| Tootekood | 82YU016TPB |
| EAN | 199271439029 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | V Series |
| Mudeli number | V15 G4 AMN |
| Sülearvuti tüüp | Business |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | Non-Glare |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2800 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.3 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| L3-vahemälu | 4 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5500 MHz |
| Taktsagedus | 5500 MHz |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | AMD Radeon 610M Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Ei |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| Operatsioonisüsteem | DOS |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 38 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 359.2 mm |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Sügavus | 235.8 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | HDD/Power on/Supervisor |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Unit Box Height | 0.305 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| CnCode | 84713000 |
| SSD type | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01046 cubm |
| Product Net Weight | 1.63 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.37 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Ei |
| Summary | Lenovo V15 G4 AMN. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 5, Processor model: 7520U, Processor frequency: 2.8 GHz. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 610M. Product colour: Black. Weight: 1.63 kg |
| Product colour | Black |
| Colour name | Business Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 610M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| L2 cache | 2 MB |
| Front camera HD type | HD |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| WWAN | Not installed |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.lenovo.com/gb/en/p/laptops/lenovo/v-series/lenovo-v15-gen-4-(15-inch-amd)/len101l0027 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1630 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4b |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 500:1 |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dolby Audio |
| Battery life (max) | 8.7 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Certification | ErP Lot 3 FSC certified package RoHS compliant MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Continuous video playback time | 14.4 h |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Graphics Controller | Integrated |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC) |
| Max memory (RAM) | 16GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95 % |
| Panel Type | TN |
| Product line | Commercial |
| Speaker power | 1.5 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||