Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.79 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
5MP WizColor Outdoor Wi-Fi Pan & Tilt Network Camera
The Wireless Compact Outdoor PT Camera sets a new standard for intelligent surveillance. In low-light conditions, it leverages WizColor technology to deliver crisp and vibrant images comparable to those captured in daylight without the need for additional lighting. Featuring advanced auto-tracking and preset patrol functions, it accurately detects humam and vehicles while minimizing false alarms. In the event of an intrusion, the camera activates sound and light alarms and promptly relays vital information to the mobile client, ensuring you stay informed no matter where you are.
Resolution: 5MP 2880 × 1620
Illumination Distance: 30 m (warm white)
Focal Length/ Field of View: 3.6 mm fixed / 89.5°
Tripwire; Intrusion, Human detection, Vehicle Detection, Auto Tracking Lite, Light Warning, Sound Warning, Built-in MIC, Built-in Speaker
Micro SD card support, H.265, IP66
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | P5F-PV-0360B-PRO |
| EAN | 6937552404410 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/NEW-Channel/Outdoor-Camera/Picoo-Series/P5F-PV |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Dome |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3 W |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 VDC, 1 A ± 10% |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 153.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 153.5 mm × Φ129.3 mm |
| Toote kaal | 600 g |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Placement supported | Outdoor |
| LED type | White |
| Supports card capacities up to | 512GB |
| Unit Box Height | 0.204 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Calculated Volume | 0.006317 cubm |
| Product Net Weight | 0.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.08 kg |
| Product colour | White |
| B/W night vision distance | 30 m |
| Number of effective pixels (H x V) | 2880 (H) × 1620 (V) pixels |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Camera shutter type | Electronic |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Maximum aperture number | 1 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Sensor type | CMOS |
| Video formats supported | H.264+/H.265/H.265+ |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera shutter speed | 1–1/100,000 s s |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Diameter | 129.3 mm |
| Fixed focal length | 3.6 mm |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Operating temperature range | –30 °C to +55 °C |
| Optical sensor size | 1/1.8" " |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/1.8" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Voice Codecs | G.711a/G.711Mu |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||