Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 44.01 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | APPLE |
| Tootekood | MG8H4ZD/A |
| EAN | 195950627442 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Orange |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.3" |
| Ekraani resolutsioon | 1206 x 2622 |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | A19 Pro chip, 6‑core CPU with 2 performance and 4 efficiency cores |
| Protsessori perekond | Apple |
| Protsessori mudel | A19 Pro |
| Protsessorituumad | 6 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 12GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/APAC/FLAC/MP3 |
| .: Kaamera :. | |
| Kaamera(d) | 48MP+48MP+48MP |
| Esikaamera | 18MP |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/720p |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Näotuvastus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G | Jah |
| 3G-standardid | DC-HSDPA/HSPA+/UMTS |
| 4G | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| .: Andurid :. | |
| GPS / geotagging | Jah |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS 26 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3988 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 71.9 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 8.75 mm |
| Toote kaal | 206 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB‑C Charge Cable (1 m); Documentation |
| Muud näitajad | |
| Coprocessor model | Neural Engine |
| Portrait mode | Jah |
| AirPlay | Jah |
| Voice commands | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Number of SIM | Dual SIM |
| Phone connections | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Data standards | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Removeable battery | Ei |
| Main camera f number | f/1.78, f/2.8, f/2.2 |
| Front camera f number | f/1.9 |
| Fingerprint resistant | Jah |
| Number of microphones | 4 |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Ceramic Shield 2 |
| Galileo | Jah |
| iBeacon | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| 5G | Jah |
| Wireless Charging | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| App distribution platform | Apple App Store |
| 4G data rate (max) | 1000 Mbit/s |
| NavIC | Jah |
| Performance cores | 2 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Macro photography | Jah |
| Audio zoom | Jah |
| 5G standard | NR/NR mmWave/Sub6 |
| Display technology marketing name | Super Retina XDR |
| Built-in storage | 256 GB |
| Deep Fusion | Jah |
| EPREL Version Number | 3 |
| EPREL Registration Number | 2402615 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2402615/fiches?language=EN |
| Charging power (max) | 25 Watts |
| Product status | New |
| Unit Calculated Volume | 0.000459 cubm |
| Product Net Weight | 0.206 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.37 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Battery endurance per cycle | 2820 min |
| Summary | Apple iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange. Display diagonal: 16 cm (6.3"), Display resolution: 2622 x 1206 pixels. Processor family: Apple, Processor model: A19 Pro. Internal storage capacity: 256 GB. Rear camera resolution (numeric): 48 MP, Rear camera type: Triple camera. SIM card capability: Dual SIM. Operating system installed: iOS 26. Product colour: Orange. Weight: 206 g |
| Brand specific technologies | Always-on display,Dynamic Island,Haptic touch,ProMotion,True Tone,Wide color (P3) |
| Time lapse mode | Jah |
| Colour name | Cosmic Orange |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 35 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 4.5 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Face recognition | Jah |
| Front camera aperture number | 1.9 |
| Rear camera aperture number | 1.78 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Second rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Rounded display corners | Jah |
| Slow motion mode | Jah |
| Screen sharing | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 1600 cd/m² |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| Spatial audio | Jah |
| Thread networking technology | Jah |
| Apple Intelligence | Jah |
| Accessibility features | AssistiveTouch,Closed Captions,Eye Tracking,Live Captions,Live Speech,Magnifier,Personal Voice,Real-time text (RTT),Spoken Content,Switch Control,Teletype (TTY),Type to Siri,Vocal Shortcuts,Voice Control,VoiceOver,Zoom |
| Continuous video playback time (streamed) | 30 h |
| Wireless charging power | 25 W |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Jah |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Jah |
| Oleophobic coating | Jah |
| Portrait Lighting | Jah |
| Magnetic sensor | Jah |
| Slow motion rate | 1080p 240 fps; 4K 120 fps |
| Third rear camera aperture number | 2.8 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 3000 cd/m² |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Rear camera focal length | 24 mm |
| Camera image formats supported | DNG,HEIF,JPEG |
| Hearing aid compatibility | Jah |
| Second rear camera focal length | 13 mm |
| Camera button | Jah |
| Action button features | Accessibility/Camera/Controls/Flashlight/Focus/Magnifier/Recognize Music/Shortcut/Silent mode/Translate/Visual Intelligence/Voice Memo |
| Graphics card cores | 6 |
| Camera video formats supported | H.264,HEVC,ProRes |
| Optical zoom out | 2 x |
| Stereo recording | Jah |
| Voice isolation | Jah |
| Wide Spectrum | Jah |
| Lens cover material | Sapphire crystal |
| Crash detection | Jah |
| Emergency SOS (satellite) | Jah |
| Third rear camera focal length | 100 mm |
| LiDAR sensor | Jah |
| Wind noise reduction | Jah |
| Photonic Engine | Jah |
| Optical zoom in | 8 x |
| Action button | Jah |
| Roadside assistance | Jah |
| Camera button controls | Cameras/Depth/Exposure/Styles/Tone/Zoom |
| Lens correction | Jah |
| Spatial photos | Jah |
| Magnet array | Jah |
| Audio mix | Jah |
| Macro video recording | Jah |
| Back glass type | Ceramic Shield |
| Hardware‑accelerated ray tracing | Jah |
| 100% Focus pixels | Jah |
| Academy Color Encoding System | Jah |
| Genlock | Jah |
| Hybrid focus pixels | Jah |
| Playback zoom | Jah |
| Rear camera lens name | Fusion Main |
| Second rear camera lens name | Fusion Ultra Wide |
| Smart framing | Center Stage |
| Third rear camera lens name | Fusion Telephoto |
| Efficient cores | 4 |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| QuickTake video | Jah |
| Repeated free fall reliability class | B |
| Valjuhääldi | Jah |
| Repairability class | C |
| Display brightness (min) | 1 cd/m² |
| Rear camera type | Triple camera |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Barometer | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.apple.com/iphone-17-pro/ |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Mõõtmed (l x s x k) | 150x71.9x8.75mm |
| Continuous shooting mode | Jah |
| Coprocessor cores | 16 |
| Andur(id) | Face ID; LiDAR Scanner; Barometer; High dynamic range gyro; High-g accelerometer; Proximity sensor; Dual ambient light sensors |
| Electronic compass | Jah |
| Energy efficiency class | A |
| Geotagging | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP68 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Kontrastisuhe | 2000000:1 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protection features | Dust resistant/Reflective/Splash proof/Water resistant |
| Proximity sensor | Jah |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Vibrating alert | Jah |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | Apple Log 2/AV1/H.264/HEVC/ProRes |
| Wi-Fi positioning | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| 3G bands supported | 1800/1900/2100/850/900 MHz |
| Continuous video playback time | 33 h |
| Digital Zoom | 40 x |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | Penta-band |
| Front camera resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 18 MP |
| Housing material | Aluminium,Glass |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| LTE | Jah |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Mudel | A3523 |
| Mudeli originaalnimi | iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange |
| Nano-SIM card tray | 1 |
| Night mode | Jah |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 % |
| Optical Zoom | 16 x |
| Package depth | 168.41 mm |
| Package height | 29.01 mm |
| Package weight | 370 g |
| Package width | 89.5 mm |
| Panel Type | OLED |
| Pixel density | 460 ppi |
| Platform | iOS |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| USB-C | 1 |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Waterproof up to | 6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||