Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
USB External Sound Card USB to 3.5mm Audio Adapter USB to Earphone Microphone for Macbook Computer Laptop PS4 Sound Card
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CDRBB |
| EAN | 6922794754652 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-external-sound-card-usb-to-3-5mm-audio-adapter-usb-to-earphone-microphone-for-macbook-computer-laptop-ps4-sound-card?_pos=1&_psq=CDR&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 0.15 m |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toide USB kaudu | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | Macbook, PS4 |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Line-in | Jah |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Calculated Volume | 0.000459 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.08 kg |
| Summary | Vention USB 2.0 External Stereo Sound Adapter with Volume Control 0.15M Black ABS Type. Audio quality: 16 bit, Frequency range: 44100 - 48000 Hz. Host interface: USB, Headphone connectivity: 3.5 mm. Control type: Buttons, Number of buttons: 2 buttons, Cable length: 0.15 m. Volume control: Rotary. Country of origin: China |
| Product colour | Black |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | China |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Internal | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Line-out | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Audio quality | 16 bit |
| Certification | CE |
| Frequency range | 44100 - 48000 Hz |
| Number of buttons | 2 buttons |
| Volume control | Rotary |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
