Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
be quiet! Pure Wings 3 120mm | PWM Triple Pack. Tüüp: Ventilaator, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm, Pöörlemiskiirus (max): 1600 RPM, Õhuvool: 84,8 m³/h, Maksimaalne õhusurve: 1,45 mmH2O, Laagri tüüp: Rifle laager. Pinge: 5 - 13.2 V. Toote värv: Must
| Tootja | BE QUIET |
| Tootekood | BL141 |
| EAN | 4260052193877 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tüüp | Ventilaator |
| Toote värv | Must |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus pakis | 3 tk |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Pakendi sügavus | 132 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 80 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 122 mm |
| Pakendi kaal | 506 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.122 |
| Fan connector | 4-pin |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Shipping (inner) case width | 355 mm |
| Shipping (inner) case length | 427 mm |
| Shipping (inner) case height | 330 mm |
| Shipping (inner) case gross weight | 10580 g |
| Product colour | Black |
| Summary | be quiet! Pure Wings 3 120mm | PWM Triple Pack. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Rotational speed (max): 1600 RPM, Airflow: 84.8 m³/h, Maximum air pressure: 1.45 mmH2O, Bearing type: Rifle bearing. Voltage: 5 - 13.2 V. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.535 kg |
| Products per shipping (inner) case | 20 pc(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.00176 cubm |
| Unit Box Length | 0.133 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Compliance certificates | CE/RoHS/UKCA/WEEE |
| Vastavussertifikaadid | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Lubatud voolupinge | 12 V |
| Sobiv asukoht | Arvuti korpus |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Triman |
| Sustainability certificates | Triman |
| Maximum air pressure | 1.45 mmH2O |
| Fan weight | 148 g |
| Screws included | Jah |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan power consumption | 2.4 W |
| Suitable location | Computer case |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 80000 h |
| Ventilaatori keskmine kasutusaeg tõrkeni (MTTF) | 80000 h |
| Seadme tüüp | Fan |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 10,6 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |
| Sertifikaat | RU |
| Ventilaatori läbimõõt | 12 cm |
| Transpordikasti laius | 35,5 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatorite arv | 1 fan(s) |
| Transpordikasti pikkus | 42,7 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 33 cm |
| Ventilaatori võimsustarve | 2,4 W |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Laagri tüüp | Rifle laager |
| Ventilaatori vool | 0,2 A |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ventilaatori kaal | 148 g |
| Tootja koduleht | https://www.bequiet.com/en/casefans/6702 |
| Pinge | 5 - 13.2 V |
| Kaabli pikkus | 0,46 m |
| Impulsi-laiuse modulatsiooni (PWM) tugi | Jah |
| Maksimaalne õhusurve | 1,45 mmH2O |
| Maksimaalne õhuvool | 49,9 cfm |
| Müratase (suur kiirus) | 25,5 dB |
| Õhuvool | 84,8 m³/h |
| Õhuvool | 84.8 m³/h |
| Pöörlemiskiirus (max) | 1600 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-sooneline |
| Kaabli pikkus | 0.46 m |
| Certification | RU |
| Fan current | 0.2 A |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Maximum airflow | 49.9 cfm |
| Mudel | BL141 |
| Mudeli originaalnimi | PURE WINGS 3 |
| Noise level (high speed) | 25.5 dB |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 122 mm |
| Package weight | 506 g |
| Package width | 80 mm |
| Rated Voltage | 12 V |
| Voltage | 5 - 13.2 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||