Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
be quiet! Pure Wings 3 140mm | PWM Triple Pack. Tüüp: Ventilaator, Ventilaatori läbimõõt: 14 cm, Pöörlemiskiirus (max): 1200 RPM, Õhuvool: 97,5 m³/h, Maksimaalne õhusurve: 0,96 mmH2O, Laagri tüüp: Rifle laager. Pinge: 5 - 13.2 V. Toote värv: Must
| Tootja | BE QUIET |
| Tootekood | BL139 |
| EAN | 4260052193853 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tüüp | Ventilaator |
| Toote värv | Must |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus pakis | 3 tk |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Pakendi sügavus | 152 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 80 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 142 mm |
| Pakendi kaal | 650 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.081 |
| Fan connector | 4-pin |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Shipping (inner) case width | 344 mm |
| Shipping (inner) case length | 423 mm |
| Shipping (inner) case height | 304 mm |
| Shipping (inner) case gross weight | 12910 g |
| Product colour | Black |
| Summary | be quiet! Pure Wings 3 140mm | PWM Triple Pack. Type: Fan, Fan diameter: 14 cm, Rotational speed (max): 1200 RPM, Airflow: 97.5 m³/h, Maximum air pressure: 0.96 mmH2O, Bearing type: Rifle bearing. Voltage: 5 - 13.2 V. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.655 kg |
| Products per shipping (inner) case | 20 pc(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.002294 cubm |
| Unit Box Length | 0.143 |
| Unit Box Width | 0.153 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Compliance certificates | CE/RoHS/UKCA/WEEE |
| Vastavussertifikaadid | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Lubatud voolupinge | 12 V |
| Sobiv asukoht | Arvuti korpus |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Triman |
| Sustainability certificates | Triman |
| Maximum air pressure | 0.96 mmH2O |
| Fan weight | 178 g |
| Screws included | Jah |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Fan power consumption | 3.6 W |
| Suitable location | Computer case |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 80000 h |
| Ventilaatori keskmine kasutusaeg tõrkeni (MTTF) | 80000 h |
| Seadme tüüp | Fan |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 12,9 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |
| Sertifikaat | RU |
| Ventilaatori läbimõõt | 14 cm |
| Transpordikasti laius | 34,4 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatorite arv | 1 fan(s) |
| Transpordikasti pikkus | 42,3 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 30,4 cm |
| Ventilaatori võimsustarve | 3,6 W |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Laagri tüüp | Rifle laager |
| Ventilaatori vool | 0,3 A |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 140 x 140 x 25 mm |
| Ventilaatori kaal | 178 g |
| Tootja koduleht | https://www.bequiet.com/en/casefans/6700 |
| Pinge | 5 - 13.2 V |
| Kaabli pikkus | 0,46 m |
| Impulsi-laiuse modulatsiooni (PWM) tugi | Jah |
| Maksimaalne õhusurve | 0,96 mmH2O |
| Maksimaalne õhuvool | 57,4 cfm |
| Müratase (suur kiirus) | 21,9 dB |
| Õhuvool | 97,5 m³/h |
| Õhuvool | 97.5 m³/h |
| Pöörlemiskiirus (max) | 1200 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-sooneline |
| Kaabli pikkus | 0.46 m |
| Certification | RU |
| Fan current | 0.3 A |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Maximum airflow | 57.4 cfm |
| Mudel | BL139 |
| Mudeli originaalnimi | PURE WINGS 3 |
| Noise level (high speed) | 21.9 dB |
| Package depth | 152 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package weight | 650 g |
| Package width | 80 mm |
| Rated Voltage | 12 V |
| Voltage | 5 - 13.2 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||