Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Prestige in Motion
The RX120 PRO builds on the legacy of the original RX series, long established as the cooling backbone of MONTECH’s flagship cases and standalone builds alike. This upgraded PRO version refines that proven DNA with enhanced airflow, quieter operation, and radiant design, turning reliable cooling into a showcase of power and elegance.
| Tootja | MONTECH |
| Tootekood | RX120 PRO WHITE 3 IN 1 |
| EAN | 4710562746792 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Toote värv | White |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 700 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Fan connector | 4-pin |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Screws included | Jah |
| Number of fan blades | 9 |
| Maximum air pressure | 1.63 mmH2O |
| Fan size group | 120mm |
| Mainboard connection | 4-pin |
| Bearing type | Hydro Dynamic Bearing (HDB) |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| LED connector type | 3-pin |
| Illumination colour | Amber/Blue/Green/Multi/Red |
| Unit Calculated Volume | 0.002907 cubm |
| Product Net Weight | 0.204 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.747 kg |
| Summary | Montech RX120 PRO. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Rotational speed (min): 600 RPM, Rotational speed (max): 1600 RPM, Maximum air pressure: 1.63 mmH2O, Bearing type: Hydro Dynamic Bearing (HDB). Voltage: 12 V. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Remote control included | Jah |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Suitable location | Computer case |
| Illumination LED | Jah |
| RGB controller included | Jah |
| VRM fan speed (min) | 1.8 RPM |
| Fan controller | Jah |
| Seadme tüüp | Fan |
| Ventilaatorite arv | 3 |
| Tootja koduleht | https://www.montechpc.com/rx120-pro |
| Mõõtmed (l x s x k) | 120*120*25mm |
| Pöörlemiskiirus (max) | 1600 RPM |
| Pöörlemiskiirus (min) | 600 RPM |
| Air Flow | 72.3 cfm |
| Kaabli pikkus | 500 m |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan speed | 600~1600RPM (±10%) |
| Fan speed (max) | 1760 RPM |
| Fan speed (min) | 540 RPM |
| Material | Plastic |
| Maximum airflow | 72.3 cfm |
| Mudel | RX120 PRO BLACK |
| Mudeli originaalnimi | RX120 PRO |
| Noise level (high speed) | 27.8 dB |
| Noise level, max | 27.8 dB |
| Nominal voltage | 12 V |
| Number of LEDs | 20 |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package width | 130 mm |
| Voltage | 12 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
