Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.63 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Eaton 3P Ellipse UPS USB DIN, 1300 VA, 840 W, Input: C14, Outputs: (4) Schuko, (4) Schuko surge only, USB charge, Tower
| Tootja | EATON |
| Tootekood | 3P1300UD |
| EAN | 3553340621390 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.eaton.com/il/en-gb/skuPage.3P1300UD.html |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 25 dB |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Tower |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CB/CE/RoHS/WEEE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 81 mm |
| Sügavus | 312 mm |
| Kõrgus | 305 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 312 x 305 x 81 mm |
| Toote kaal | 7000 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | Input cable USB cable Quick start Safety instructions |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB cable |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 8.05 kg |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Waveform | Stepwise |
| Input connection type | C14 |
| Unit Box Height | 0.38 |
| Unit Box Length | 0.36 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01915 cubm |
| Product Net Weight | 7 kg |
| Summary | Eaton 3P Ellipse UPS. UPS topology: Standby (Offline), Output power capacity: 1.3 kVA, Output power: 840 W. AC outlet types: C13 coupler, AC outlets quantity: 8 AC outlet(s). Battery capacity: 7 Ah, Battery voltage: 12 V. Form factor: Tower, Product colour: Black, Control type: Buttons. Compliance certificates: CB, CE, RoHS, WEEE, Certification: IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Ukr Cm |
| Product colour | Black |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Jah |
| Auto shut-off | Jah |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency (ECO mode) | 97 % |
| Output power factor | 0.6 |
| Input operation voltage (min) | 161 V |
| Quick installation guide | Jah |
| Control type | Buttons |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| UPS topology | Standby (Offline) |
| Battery charge/Line voltage | Jah |
| Battery voltage | 12 V |
| Certification | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Ukr Cm |
| Efficiency | 97 % |
| Input frequency | 46/70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 284 V |
| Load | Jah |
| Nominal input voltage | 220-240 V |
| Output operation voltage (max) | 284 V |
| Output operation voltage (min) | 161 V |
| Output power | 840 W |
| Output power capacity | 1.3 kVA |
| Output power capacity, VA | 1300 VA |
| Output power capacity, W | 840 Watts |
| Output power connector type | Schuko CEE 7 |
| Phase | 1phase |
| Power consumption (average operating) | 26 W |
| Relative humidity | 0 - 95 % |
| Stand-alone rack | Jah |
| Surge protection | Jah |
| Topology | Offline |
| Typical runtime at full load | 1.25 min |
| Typical runtime at half load | 8.5 min |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||