Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.54 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Lindy 43396. Kaabli pikkus: 25 m. Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimaalne andmeedastuskiirus: 5 Gbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must, Magnetiliselt varjestatud
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 43396 |
| EAN | 4002888433969 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/switches-c175/4x1-4k60-hdmi-seamless-multiview-switch-p14921 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 25 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 25 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Magnetiliselt varjestatud | Jah |
| Pistmik 2 | USB C |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Toide | |
| Voolutarve | 1.5 W |
| Funktsioonid | |
| Painderaadius (min) | 1,25 cm |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mudeli originaalnimi | 25m USB 3.2 Gen 1 Type A to C Fibre Optic Hybrid Cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Elektritarbimine | 1,5 W |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 75 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 75 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 65 mm |
| Pakendi kaal | 1,18 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Unit Box Height | 0.245 |
| Cable jacket material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Summary | Lindy 25m USB 3.2 Gen 1 Type A to C Fibre Optic Hybrid Cable. Cable length: 25 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximum data transfer rate: 5 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black, Magnetically shielded |
| Unit Calculated Weight | 1.16 kg |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003981 cubm |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Magnetically shielded | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| USB 3.2 | 1 |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 47.5 x 8.2 x 18.5 mm |
| Bend radius (min) | 12.5 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 45 x 8.2 x 14.5 mm |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Packaging content | 25m USB 3.2 Gen 1 Type A to C Hybrid Cable Lindy manual |
| Plug and Play | Jah |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Connectors | Connector A: USB Type A Male; Connector B: USB Type C Male |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 1180 g |
| Package width | 240 mm |
| USB-C | 1 |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 47,5 x 8,2 x 18,5 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 45 x 8,2 x 14,5 mm |
| Toote kaal | 1 kg |
| Toote kaal | 1000 g |
| Pikkus | 25 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||