Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 44.71 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Aqua 10 Ultra Roller
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLH71DE-BK |
| EAN | 6978515256295 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dreametech.com/products/aqua10-roller-robot-vacuum |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 74 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Aqua 10 Ultra Roller |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 352 mm |
| Kõrgus | 89.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Robot vacuum cleaner: 350 x 350 x 120 mm, Station: 420 x 440 x 120 mm |
| Toote kaal | 4130 g |
| Muud andmed | |
| Total weight | 13130 g |
| Obstacle crossing height | 80 mm |
| Vacuum cleaner filter type | HEPA/Nylon filter |
| Main brush type | V-shaped (classic)/V-shaped (rubberized) |
| Voice assistants | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Vacuum cleaning modes | Auto mode/Personalized cleaning settings for each room/Return to base from any room/Select the room (area) |
| Vacuum cleaner sensors | Carpet detection sensor/Collision sensor/Fall sensors/Height difference sensor/Obstacle sensor/Small object detection sensor/Surface type detection sensor |
| Dirty water tank capacity | 0.35 l |
| Base station weight | 9000 g |
| Floor map memory | Jah |
| Product colour | Black |
| Number of side brushes | 1 |
| Cleaning coverage | Carpet/Laminate flooring/Linoleum/Low pile carpet/Parquet/Tile/Vinyl flooring |
| Units per Pallet | 12 |
| Unit Calculated Weight | 23.4 kg |
| Product Net Weight | 16.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.1483 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Cleaning area per cycle | 100 m2 |
| Dirty water tank capacity (vacuum cleaner) | 140ml L |
| Dirty water tank capacity (base) | 3.5L L |
| Clean water tank capacity (base) | 4L L |
| Obstacle crossing up to | 80 mm |
| Automatic mop drying | Jah |
| Clean water tank capacity (vacuum cleaner) | 100ml L |
| Wet mopping | Jah |
| Docking station functions | Automatic detergent dispensing/Automatic drying of attachments/Automatic mop pad washing/Automatic waste disposal/Water heating |
| Robot vacuum cleaner features | Auto dock/Full self-service/LIDAR/Path lighting/Rotating attachments/Wet/dry cleaning |
| Proprietary technologies | HyperStream DuoBrush, Detangling SideReach, AutoSeal, FluffRoll, OmniSight System, StereoEdge |
| Extended features | 3D scanner, RGB system - camera navigation, Retractable LIDAR, Cleaning area of 100 m² and more, For cleaning pet hair and human hair, With powerful battery, Talking, Self-cleaning station, Set up virtual walls via the app |
| Video broadcast from robot camera | Via App |
| Number of saved maps | 4 floors |
| App | Jah |
| Indications | Audio indication of jamming/Audio signal/Charge level indication/Voice report |
| App languages | English/Russian/Ukrainian |
| Unit Box Width | 0.51 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Height | 0.57 |
| Dust bin capacity | 0.22 l |
| Charging station | Jah |
| Control type | Smartphone App/Start button/Voice |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.22 L |
| Dust container type | Bagless |
| Floor surfaces supported | Carpet/Laminate/Linoleum/Parquet/Tiles/Vinyl |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Rechargeable | Jah |
| Android | Jah |
| Battery weight | 435 g |
| Charging time | 4.5 h |
| iOS | Jah |
| Runtime | 175 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 30000 Pa |
| Voice control | Jah |
| Water tank capacity | 0.4 l |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||