Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | AHCBD |
| EAN | 6922794766846 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/hdmi-a-male-to-hdmi-a-female-4k-hd-cable-pvc-type-1-1-5-2-3-5m-black?variant=46058421452966 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 0.5 m |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 30 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00063 cubm |
| Connector 2 gender | Female |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
| Summary | Vention AHCBD. Cable length: 0.5 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Female, Connector contacts plating: Gold, HDMI version: 2.0, Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDMI cable type | High Speed HDMI cable |
| Shield material | Aluminium |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| HDMI version | 2.0 |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 7.4 mm |
| Cable type | Round cable |
| Connectors | HDMI |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||