Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CFPHB |
| EAN | 6922794789975 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Adapter |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/123?_pos=1&_sid=858c0ec22&_ss=r |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC/Laptop |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 0.15 m |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CFP |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| USB-portide hulk | 1 |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB Type-C |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| USB connector form factor | Straight |
| Summary | Vention CFP. Connectivity technology: Wired, Host interface: USB Type-C, Interface: Ethernet. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s. Product colour: Grey |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00027 cubm |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Cabling technology | 10/100/1000BaseT(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| Plug and Play | Jah |
| Connectivity Technology | Wired |
| Housing material | Aluminium,ABS |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| USB-C | 1 |
| Laius | 28.5 mm |
| Sügavus | 54.5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||