Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable
Wide Range Of Compatibility
High Fidelity Sound Quality
Durable Aluminum Shell
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | BAXBD |
| EAN | 6922794765771 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | ventiontech.com/products/3-5mm-male-to-male-audio-cable-aluminum-alloy-type?_pos=1&_psq=BAXBD&_ss=e&_v=1.0&variant=43124765556902 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 0.5 m |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 85444290 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00016 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.014 kg |
| Connectors | 3.5mm Male to Male |
| Stereo jack 3.5mm | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
